Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti miért az anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért az anyagi helyzet alapján választotok magatoknak társat?

Figyelt kérdés
Persze értem én hogy egy léhűtő semmittevő életcél nélküli ember senkinek sem kell.De mégis miért nyerőbbek az apucitól 20évesen kocsit lakást milliókat kapok de egy villanykörtét nem tudok kicserélni típúsú gyerekek mint egy nem milliomos dolgozó ember aki bár nem tud luxus körülményeket biztosítani de azért azért a nadrágszíjat sem kell összehúzni mellette?Tényleg ennyire fontos h legyen kocsija meg hetente étterembe moziba hétvégente meg bluizni hordjon?Jó persze nem arra gondolok h nem menni sehová csak ha kiszámolom azt h 2mozijegy 2 cola 2 kukorica kb 7ezer ft.Akkor ezeket hetente eljátszani kicsit súlyos anyagi csődöt jelenthet.Az éttermet meg a7végi bulit nem is számolva.
2010. márc. 6. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
És miből gondolod, h minden lány ilyen?
2010. márc. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Akkor most én kérdezek tőled:

És nálad miért az ostoba plázap_csa ribancok a nyerők, akiknek csak az számít, hogy mennyi pénze van a faszinak?

2010. márc. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez sajnos így van :S


Van egy oszt.társam, nem mondhatnám szépfiúnak, de viszont gazdag, mindene megvan, így elég kelendő, kb havonta váltogatja a barátnőit. Nem tudom mit esznek rajta, gondolom a pénze miatt vannak vele.

Emellett egy idióta is :D

2010. márc. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
13:55.Pont ez a legszomorúbb hogy nem a plázacicákra gondolok.Nekik ettől 100x nagyobbak az igényeik mint heti mozi meki meg buli.Ezek teljesen átlagos lányok igényei.De van olyan is akire nem mondanám h csúnya de azt se h szép és mégis lóvés gyereket fogott meg.Aki egy igazi balfék papucs.Szóval ezek totál átlagos lányoknak az igényei.
2010. márc. 6. 14:31
 5/8 anonim ***** válasza:

A csajok többségére tényleg igaz ez. Nagyon sok pénzéhes ribanc van (bocsi a szóhasználatért, de a jelentős részükre igaz), akik elsőnek a pénzt nézik. Am sztem ott kezdődik alapvetően az egész dolog, h akinek van elég pénze a ruházkodásra, az jobban követi a divatot. A csajok elég jelentős részének pedig fontos a divat, és nem szívesen mutatkozik olyannal aki nem öltözködik úgy ahogy szte kéne, vagy ahogy elvárná tőle ez a plázanevelte társadalom. Onnan lehet tovább következtetni h ha a trendnek megfelel, akkor már esetleg mutatkozna vele, ha meg mindenből a legjobb van neki, akkor onnan már még jobb a helyzet, és rögtön potenciális pasinak lép elő, mert mellette meglehet minden "ami kell" a könnyű élethez.

De jó hír, vannak kivételek. Én sem élek rosszul, de 1x nem mentem se bulizni, se randira kocsival. Nem szokásom első alkalommal meghívogatni a csajokat mindenre, max illemből 1 ital. És még a divatot sem követem, mert nem fér bele stílusomba. Így aztán nem is akadnak rám az ilyen pénzéhes csajok. Vagyis igazából megesik, de alapvetően nem azért mert a pénzt látják bennem, és ha vmelyiknél az a gyanúm h mégis az lenne a célja h belőlem éljen akár 1 este is, akkor azt hagyom a fenébe. Volt olyan csaj akivel pont ott fejeztem be a beszélgetést mikor ennyit mondott:meghívhatsz 1 mit fizetszre. Vagy vmi ilyesmi szöveg volt. Mondom ok, akkor vegyük úgyh ez lesz a búcsú italunk. Meghívtam és további szép estét kívántam. Nem szeretem ha vki ki akarja erőszakolni h hívják meg. Ennek ellenére h volt néhány ilyen élményem, gyakran jártam már úgy is h a csaj hívott meg engem ismerkedés gyanánt. De am nekem 1 kivétellel csak olyan bnőim voltak eddig akiknek nem a pénz számított. A többit pont annyira méltattam amennyit ért. 1éjszaka...

2010. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát figyelj én nem vagyok ilyen plázacica.. nekem nem a pénz az első dolog egy kapcsolatban.. ha v.ki nincs jó anyagi helyzetben nem baj.. de nem azt mondom hogy ne legyen semmije sem .. legyen igényes és ápolt és szeressen engem.. és ne csak villogni akarjon velem a haverjai előtt.. nem az első dolog a pénz..
2010. márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13:55 vagyok: nem azt kérdeztem, hogy ki szerint hány százalékát teszik ki a lányoknak a plázap_csák, hanem azt, hogy miért kell itt nyavalyogni a helyett, körülnézne a kérdező és rájönne, hogy jé, vannak ám itt normális csajok is, csak nem vettem eddig észre, mert nem pakolta ki a melleit. D:
2010. márc. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezek szerint a többi átlagos lányt. Nekem pl. rosszak az anyagi körülményeim, szégyellem is, hogy csóró vagyok, ezzel együtt nagyon kellemetlennek érezném, hogy más mindenfélét fizessen helyettem vagy nekem.
2010. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!