Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen szempontok alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szempontok alapján választotok magatoknak hosszútávra társat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt belső és külső tulajdonságokra,ilyesmi
2008. dec. 2. 21:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

ööö

bármilyen meglepő, de akibe szerelmes vagyok...

rózsaszín köd meg minden, de optimális esetben ugye a szerelmes mindig hosszútávra tervez..vagyis én így voltam.. vagyok.

2008. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az a fontos, hogy (a nő) mennyire képes gyereket szülni és felnevelni - ill. mennyire életképes és hűséges (a férfi). Te is így fogsz választani. Minden külső és belső jegyből ezeket fogod keresni - ösztönösen.
2008. dec. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát akivel eddig kapcsolatba kerültem mindig úgy mentem bele, hogy hosszútávú lesz...fontos, hogy már az elején megfogjon az illető, elsőre szerintem nem lehet szeretni úgy egyből, de pár nap alatt kialakul.

Mindenképp azzal tervezek hosszútávra aki hiányzik ha nincsen velem, aki nélkül üresnek érzem magam.

Van egy ilyen mondás "Nem az az igazi akivel le tudnád élni az életedet, hanem az aki nélkül nem" szerintem ebben minden benne van.

Számomra fonsots a hűség, a törődés, az intelligencia, a humor, a kedvesség, az őszinteség, az udvariasság, a szerelem, és jó ha az illető (a későbbiekben családcentrikus) persze ezekből a dolgokból engedek ha szerelmes vagyok, hiszen kompromisszumot kell kötni. az évek múlásával meg úgyis megszokjuk egymást. a párommal rengeteget nevetek, ami nagyon fonros egy kapcsolatban szerintem:)

fúúú na kb ez az amit elvárok egy kapcsolattól:D

Üdv

2008. dec. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
külsőt nem irtam:D kislánykoromban egy hosszú barnahajú kékszemű srácot álmodtam meg magamnak, gitárral. Ezt a srácot kaptam meg az Élettől minden jó és rossz tulajdonságával együtt:P uccsó voltam
2008. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Most bocsi de ezt miért tőlünk kérdezed??

Úgysem a válaszok és főleg nem más izlése szerint fogsz választani?Akk meg nem tök mind1??

2008. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
23%
h mekkora a sgglyuka
2008. dec. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"Most bocsi de ezt miért tőlünk kérdezed??

Úgysem a válaszok és főleg nem más izlése szerint fogsz választani?Akk meg nem tök mind1??"


Nem, nem tökmindegy ;)

ugyanis, pár válasz után -ha nem is messzemenő- következtetéseket lehet levonni. Tudod, mint egy közvélemény kutatás, csak mégsem az. Remélem így már világos a dolog.

2008. dec. 2. 22:39
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt érezni kell,hogy Ő az igazi. Mindig arról álmodtam,hogy majd lesz egy igazi hercegem,aki majd a "tenyerén fog hordnozni". Aki jóképű, sármos,kisportolt, ápolt, kék szemű,barna hajú, magasabb nálam, és érzem mellette a biztonságot. Belsőleg pedig hűséges,őszinte, őszintén szeressen, megbízható, okos, féltő és gondoskodó, meg tudjon nevettetni, mindig lehessen rá számítani. És azt hittem,hogy ilyen ember nincsen,akiben meglesz mindez, és mégis Rátaláltam.
2008. dec. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Srapnel ***** válasza:
100%
Ha lány vagy, akkor az apádat, ha fiú vagy, akkor az anyádat keresed a másikban. Olyat választasz, akivel lehet folytatni a családi játszmákat és/vagy hasonlít az ellenkező nemű szülőre. Olvass a tranzakcióanalízisről, pl. Eric Berne népszerű könyveiben (Emberi játszmák, Sorskönyv). Meg aztán ott a kémia és a külső is és a közös problémák közötti élet, mint bajtársiasság és abból adódó jobb megértés.
2008. dec. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
1. külső - nekem van egy férfiideálom, alább nem adom. 2. belső - vannak olyan értékek,amelyek megléte nélkül lehetetlen hosszútávú kapcsolatot létrehozni (legalábbis nálam így működik) hűség,megbízhatóság,tolerancia,megértés, közös érdeklődési kör, tisztelet, kreativitás..blabla 3. a szex - fontos hogy minőségben és mennyiségben is egyezzünk. Nah szerintem röviden ezek fontosak egy tartós és jól működő kapcsolathoz.
2008. dec. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!