Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen szempontok alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szempontok alapján választotok magatoknak hosszútávra társat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt belső és külső tulajdonságokra,ilyesmi
2008. dec. 2. 21:11
1 2
 11/14 Srapnel ***** válasza:
100%

Le fogtok pontozni, de egy szóban megfogalmazom, hogy mi kell egy sikeres, jól működő, hosszú kapcsolathoz: SZERENCSE.


Ugyanis, mindenki kivétel nélkül pl. az előző hozzászóló pontjait mondja, mégis mennyi boldogtalan ember van... Szóval beleszeretsz majd valakibe, akikben a fele sincs meg az említettekből. Leginkább a tudatalatti és a hormonok munkálkodnak ott, nem a becsület, őszinteség, kedvesség, stb.

2008. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűen azt, akibe szerelmes vagyok :) És eleve abba lettem szerelmes, akiben egy nagyszerű családfőt és apukát látok, ha a jövőbe nézek :) Na meg egy odaadó, szerető férjecskét...
2008. dec. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Közös vonások über alles.


Akivel nincs miről beszélni, a természetünk/személyiségünk is üti egymást, nincs mit együtt csinálni, és amit magunkban csinálunk, azzal is kiidegeljük - nos, azzal egy futó flörtnél vagy egyéjszakás kalandnál több nemigen lehet, szerintem.


Bevezetném itt a kompatibilitási arány fogalmát... Akivel ez az érték meghaladja az 50%-ot (vagyis a személyiségjegyek, hobbyk, kedvtelések, érdeklődési körök stb. - mindezek együtt összesen több, mint fele egyezik), azzal már jó eséllyel lehet a dologból tartós hosszú táv is.


Nálunk pl. életem párjával ez az érték valahol 75-85% között lehet. Stabilan együtt is vagyunk jó régóta. :)

2008. dec. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Legyen intelligens, értelmes és széles érdeklődési köre, érdekelje a világ és lehessen vele mindenről beszélgetni.
2020. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!