Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Mi van akkor most?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mi van akkor most? Játszik vagy tényleg enm tudja eldönteni?

Figyelt kérdés
A barátommal szakitottunk.Együtt voltunk 3hónapot és 4hónapja vagyunk külön!Egyszer volt egy olyan időszak(januárban)h na kibékülünk,de mégse lett belőle semmi!összejött egy csajjal, jól érzi magát vele,de nem tudja,h szereti e!Na hát tegnap este találkoztam a sráccal discoba és elment sétálni,majd kocsikáztunk egy kicsit!Bevaloota,h iszonyatosan kíván!mikor megkérdeztem tőle,h csak kihasznál azt mondta,h az nem kihasználás, ha olyan embert kívánsz akihez érzelmi kötődések fűznek!Nem voltam benne biztos,h még együtt van a csajjl!Megtörtént... és utána kiderült,h együtt vannak, megkérdeztem,h akkor mire volt ez jó kettőnk között, és azt mondta,h nem tud tőlem elszakadni!Ismerem anynira,h nem kihasználni akar!de akkor mit érez irántam meg a bnője iránt!Elmondta az este folyamán nem egyszer,h imád...!Lécci segitsetek!Hogy tudnám visszaszerezni??
2010. márc. 6. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
csak külsőre jössz be neki de mentalitásban nem szóval ő csak a szexpartnert keresi benned visszaszerezni úgy tudnád hogy megkéred h szexeljetek és mutass neki vmi újat és sokat legyetek együtt
2010. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?:D....kihasználás ha nem dobja a csaját és jön helyette össze veled:)
2010. márc. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd. Együtt van egy lánnyal, és megcsalja veled. Gerinctelen módon, mert azt is csak utána hozza tudtodra, hogy nem szakítottak. Mellesleg te sem kérdeztél rá,szóval kettőn áll a vásár... de ez mellékes.

Szóval megcsalja veled. És te ezek után még vissza akarod szerezni?

Hát mégis mit vársz? Mire számítasz? Majd téged szeretni fog???

A testi vonzalom nem egyenlő a szerelemmel, és feltételezem ittas is volt...

Ha összejössz vele újra, szert teszel egy csapodár pasasra...

23L

2010. márc. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én 19vagyok ő pedig 24lesz!
2010. márc. 10. 14:16
 5/5 A kérdező kommentje:
konkrétan nem kérdeztem rá,h együtt vannak e!De kérdeztem,h h a bnője nélkül jött el bulizni!És csak annyit mondott,hogy hagyjam vele békén!Eddig egyik barátnőjét se csalta!És ismerem annyira,hogyha sokat jelente neki a csaj akkor nem csalta volna meg!Csak azt nem tudom eldönten,h irántam mit is érezhet?egy hatalmas szerelem volt a miénk!Láttam rajta aznap éjszak,h tényleg nem tudja,h mit is akar...!
2010. márc. 10. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!