Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy komolyan e gondolja, vagy csak játszik velem. Szerintetek? Help pls :/ bővebben lent

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel néhány hónapja ismerkedtem meg egy buliban(addig csak annyit tudtunk egymásról, h egy suliba járunk), és azóta minden nap írunk neten (ő ír rám). Nagyon jókat hülyülünk, persze sokszor vitatkozunk is(mint egy 50éves házaspár xD), de tulajdonképpen jól kijövünk. Elég bunkó az emberekkel, de velem valahogy nem... idáig kb 2x mondott olyat ami miatt tényleg felcsesződtem rá, és bocsánatot is kért. Mondta h menjek el egy koncertre, mert ő is ott lesz (egyébként is mentem volna)... ezek után reméltem, hogy legalább odajön egypár szóra, de nem ez történt... 1 hétig nem szóltam hozzá, nem írtam vissza, gondoltam rájön mi a bajom... rá is jött,vitatkoztunk,bocsánatot kért. Az a gond, hogy nem tudom komolyan e gondolja a dolgokat amiket ír pl. fontos vagyok neki,jó napja volt mert látott, ilyenek. Miután mondtam neki h neten nem lehet rendesen megismerkedni, suli után megvárt. Mielőtt megismertem volna személyesen, olyan dolgokat hallottam róla, hogy minden csajra rámászik stb... Lehet ez alapján kezdtem el megítélni? Amikor valamiért felcsesződök rá, látom rajta, hogy tényleg zavarja...

Nem tudok kiigazodni rajta, lehet hogy megváltozott ill.mások nem ismerték ezt az oldalát? Komolyan gondolhatja amiket ír?

Még régebben megemlítette ha épp írt egy csajjal, most már nem nagyon szokta...ezt mire véljem?


2011. máj. 7. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem még semmi. Nem szórakozik de nem is szerelem. Csak ismerkedik. Azt majd elválik.
2011. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem többet lát benned, mint a többi lányba akikre rámászott, de ez nem feltétlenül szerelem. bár esélyes
2011. máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


Mi nők szeretünk pasikkal barátkozni és fordítva is így van. Teljesen máshogy lehet velük kibeszélni mindent :-)

az biztos, hogy fontos lettél neki. Lehet, hogy csak barátként.


Kérdezz már rá: Nincs olyan lány, aki tetszik? Milyenek tetszenek? Mióta nincs barátnője?

Az utóbbi fontos, sok pasi ilyenkor nagyon kanos :-/


Hány éves? A "kisfiúk" nagyon szeretnek viccből mindenfélét írni...

2011. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

18 éves

hát ő inkább olyan h nem kezd bele a kapcsolatokba, inkább csak egy éjszakások... :S és ezt nem szeretem...

én mondtam neki hogy én nem fogok vele csak úgy lefeküdni, és hát még ezek után is ír... szóval nem tudom


kérdeztem már tőle ilyeneket h milyen csajok jönnek be neki, stb. mindegyikre olyasmi választ adott h olyanokat szeret mint én... szal... azt mondja amit hallani szeretnék :D


sokszor mondja is, hogy szeret, de hát azok szerintem inkább csak olyan "idézőjeles szeretlek"- ek, bár lehet tévedek (remélem)

2011. máj. 21. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!