Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem igazán tudom eldönteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán tudom eldönteni, hogy akar-e egyáltalán velem lenni, vagy most már csak játszik velem?

Figyelt kérdés

Van egy 31 éves kétgyermekes elvált férfi akit én imádok! Én 20 éves lány vagyok. Nagy lehet a korkülönbség meg a gyerekek is befolyásolhatják, de igazán nem tudom, mi az oka annak, hogy egyszer szerény, kedves, aranyos és mindent megtenne értem egyszer pedig (ez főként akkor van ha egy "kevés" alkoholt elfogyasztott) egy bunkó megbízhatatlan ember. Az egész talán 1 hónapja kezdődött amikor bejelentette, kissé ittasan, hogy legyünk csak barátok a szívem tört össze, 1-2 napig rettenetesen éreztem magam. " nap eltelt és felhívott, hogy mi a helyzet velem.. állítása szerint nem emlékezett a történtekre.. és amikor elmeséltem neki, hogy mi volt akkor bocsánatot kért és kiengesztelés gyanánt karácsonyi ajándékként elvitt egy wellness hétvégére (hétköznap) Most a szilveszterezésen akadtam ki. Úgy volt már hónapok óta betervezve (amit ő tett) hogy kettesben ünnepeljük az év utolsó napját. Nos nem így lett. 30án ott aludtam nála és 31e reggelén megkérdeztem, hogy akkor mi lesz szilveszterkor. Azt mondta hogy még nem igazán tudja, de szerinte elviszi a volt feleségétől a gyerekeket és velük lesz. Mondtam neki, hogy jó végül is ha velük van nem nagy gond, hiszen tudom, hogy fontosak számára a gyerekek és én nem akarok közéjük állni. De amikor én éjfélkor felhívtam, hogy boldog újévet kívánjak akkor vettem tudomást arról hogy nem a gyerekeivel van. Egy közös ismerősünknél szilveszterezett aki ráadásul rá is van kattanva a barátomra.. Nagyon nagyot csalódtam benne és küldtem számára egy smst mivel a telefont már nem ő vette fel, hogy beszéljünk hanem valaki más.. Szóval én is fogtam magam és elmentem bulizni (nem nagyon volt kedvem elmenni otthonról és bulizni mert beteg voltam/vagyok, de ez a dolog megviselt és kiakartam adni magamból) Erre mit ad Isten egy bálban találkoztam vele ahol rám se nézett még táncolni se vitt el semmi.. Rettenetesen éreztem magam, mert nagyon szeretem őt én mindenre képes lennék érte és ezt tudja. 3/4 5kor találkoztam vele amint mentem haza.. ő nagyon berúgott én viszont józan voltam (na jó nem teljesen, de nem voltam olyan állapotban mint ő.) Hazakísértem és közben elmondta hogy egy hülye k.urva vagyok mert mindenkinek szétteszem a lábam és hogy r.ibanc vagyok meg stb. stb. ezzel annyira felidegesített, hogy meglöktem és adtam neki egy pofont.. majd elindultam hazafele. Utánam jött és megfogta a kezemet, hogy hova mész? Mondtam neki, hogy én ezt nem akarom így (közben a szívem szakadt meg ismét) De addig addig győzködött amíg elkísértem haza. (a válás óta a szüleivel él a közös házukat azt most akarják eladni) befeküdtünk az ágyba és elaludtunk. Amikor reggel 9kor felkeltünk ő még mindig részeg állapotban volt én meg csak haza akartam menni. Nem engedett. Azt mondta hogy miért csinálom ezt vele? Hogy miért vagyok mindig ott ahol ő és miért nem tudom utálni ahogy mindenki más. 2 szót mondtam erre: Mert szeretlek.. Így váltunk el.. azóta nem is találkoztunk és csak egyszer hívtam fel, hogy már kijózanodott-e. Azóta küldtem neki egy smst, hogy beszéljük ezt meg ma. De eddig semmi. Nem tudom, hogy ennek most így lenne-e értelme, hogy folytassuk vagy nem?! Én szeretem és tudom, hogy ő is engem csak nem tudom, hogy miért nem tudja ezt normálisan kimutatni és miért kérdezi ezt állandóan hogy jó-e nekem... Ha nem lenne az akkor nyilván nem is lennék vele most már fél éve... Nem tudom mi lesz:( Kérlek írjatok, hogy ti ebben a helyzetben mit tennétek !!

Köszi szépen és bocsánat a hosszú kérdésért.. de így talán könnyebb válaszolni!!

Ja igen válás.. már 1 éve nem élnek együtt mi a különköltözésük után 5 hónappal ismerkedünk meg közelebbről (gondoltam ez is fontos lehet)

Köszi mégegyszer !!!


2011. jan. 2. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy szórakozás vagy neki semmi több, amikor elege van a családból akkor menekül otthonról és van hová....unalom ellen vagy neki és szórakozás jelleggel vagy neki ennyi!
2011. jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért olyan nehéz döntéseket hoznod?

Teljesen mindegy ki mit gondol...Te mit gondolsz?!!!

Csak ez számít!!!

Ha mások hatására befolyásolod az érzelmeidet és az érzéseidet, attól bölcsebb leszel?!

Szerintem keress egy korodbeli srácot akivel jól érezheted magad...

Amúgy teljesen mindegy, hogy valaki részegen, vagy józanul mond ki dolgokat...

Egy részeg ember is ugyanúgy tudja mit mond és gondol, mint egy józan...Csak a részeg nem tudja annyira kontrollálni...Az a baj, hogy józanul is ugyanazt gondolja, mint részegen, csak józanul nem meri kimondani...

2011. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Képzeld el az milyen rossz lenne ha nem lenne neki szórakozás és olyan szarul érezné magát mint otthon.
2011. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A döntést azért nehéz meghozni kedves 2. válaszoló, mert szeretem és nem szeretném elveszíteni. Ha jól tudom ez az oldal, az ahol szabadon fellehet tenni egy kérdést minden kockázat nélkül. Nos én nem mások segítségét szeretném elfogadni csak egy kérdést tettem fel, hogy Ők ebben a helyzetben mit tennének. Ennyi. Csak véleményt szeretnék, és később dönteni, hogy mit is teszek. Meghallgatok bármilyen tanácsot, de dönteni csak én fogok. Csak úgymond egy kis önbizalom növelés céljából kérek tanácsot illetve ötleteket! köszi a válaszokat!
2011. jan. 2. 19:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül játékszer vagy neki szerintem. Nem lehet, hogy egy nagyon könnyen befolyásolható ember ő valójában? Hallott rólad valamit, vagy valaki telebeszélte valami baromsággal a fejét, és ő elhitte, ahelyett, hogy megbeszélné veled??? Akár a volt felesége, akár valamelyik haverja?
2011. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy van egy nő aki úgy állított be, hogy mindenkivel aki hazakísér azzal lefekszem... és van egy haverja is, akivel régen együtt voltam. Nos ő lehet, hogy beszélt rólam marhasásokat, mert még a mai napig nem beszélünk egymással szóval ő elképzelhető, hogy beszélt vele... :/
2011. jan. 5. 15:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Na látod. Erről kellene beszélned vele, olyan nincs, hogy egyik pillanatról a másikra "kurvänak" néz csak úgy mindenféle előzmény nélkül.
2011. jan. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na mi történt azóta?
2011. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát azóta még együtt voltunk egy kicsit ilyen se veled se nélküled dologban.. most már nem vagyunk együtt jobbnak láttam, hogy ennyi kétely után inkább keresek magamnak valaki mást..
2011. jan. 27. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!