Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nap találkoztok a szerelmetekkel?

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve vagyunk együtt a barátommal:)Nagyon szeretjük egymást! Eddig minden nap találkoztunk és szinte többet volt itt, mint otthon. A szülei besokalltak, hogy nem segít, ezért már csak este jöhet át!És heti 2x nem fogunk talizni, mert este edzése van:( Ez így olyan rossz..és itt lakik a szomszéd faluba:( Vagy csak én reagálom túl?:O 19L
2010. márc. 6. 11:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) nagyon túlreagáltam:( még szakítani is akartam vele:S nagyon nagyon hülye voltam:'( Remélem még szeret ezután:(
2010. márc. 6. 19:08
 12/13 anonim ***** válasza:

Kicsit túlreagálod...bár ugye mindenkinek megvan a maga keresztje és mindenkinek a sajátja nyomja legjobban a vállát....magyarul a saját gondod tűnik a legnagyobbnak pedig hiddel nemaz!


Mi múlthéten voltunk együtt 3 napot(péntek-szombat-vasárnap) és nyáriszünetig már nem is fogjuk egymást látni:(


Van köztünk 300km majd 5óra vonatút két átszálással(ami már megint drágult) mind két oldalon elég rossz anyagi helyzet és a suli...Addig meg marad az msn meg ha véletlen van pénz a telómon akkor az(de az se nagyon mert ha van úgy pénzem akkor inkább rá költöm veszek neki ezt-azt vagy kicsit spórolok és veszek valami nagyobb dolgot amit jobbhijján postán elküldök...mint most a nőnapi ajándékát meg előtte a valentinnapit...magamra nem is költök igazából szinte semmitse csak rá legalább örüljön kicsit én akkor vagyok boldog). Legutóbb is majd kéthónap eltelt csak képen láttuk egymást meg esetleg webcam ha nagyritkán hajlandó működni de miértisműködne ugye...Ráadásképp nekem meg pénzhiány miatt kikapcsolták a netem lassan két hónapja...jobbhiján a szomszéd wifiét használom ha hajlandó működni meg rokonoktól gépezek de így nem az igazi mondanom sem kell:S


Gondolj bele...hónapokig a szerelmed nélkül, se csók, se szex de mégcsak nem is látod! MSN-ezni tudsz vele...ha tudsz...


Nem tudod te mi a rossz...és örülj neki hogy ilyen "hatalmas" problémáid vannak! Kívánom hogy ez legyen a legnagyobb bajod!


Nekünk a távolságon felül még van annyi bajunk hogy netudd és főleg a pénzhiány miatt...az elmúlt 10hónap alatt annyi megpróbáltatáson ment át a kapcsolatunk hogy ez már tényleg örökké fog tatani:) Ha eddig együtt maradtunk akkor már csak tényleg a halál választ el minket sőt még az se:)


Kívánom hogy legyetek boldogok a barátoddal!!! Mondjuk azért nekünk is kívánhatna valaki szerencsét meg pénzt több együtt eltöltött időt....nagyon ránkférne!

Hát megunni nem fogjuk egymást az biztos!

18/F

2010. márc. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

nem jó az ha minden nap együtt vagytok.

meg fogjátok elöbb-utobb unni egymást.

az hogy hetente 2* nem találkoztok még ottvan a többi 4ó5 nap.

nem tragédia.:)

2010. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!