Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hányszor találkoztok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor találkoztok egy héten a szerelmetekkel?

Figyelt kérdés
kiváncsi vagyok,ki mennyire igényli a találkozást....ja,és egyhéten hányszor alusztok egymással?
2010. dec. 13. 00:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van,hogy egy héten 6x,de volt,hogy csak 1x.De minden nap beszélünk,meg nyomjuk az sms-t.:D Nem alszunk együtt.Bonyolult:)
2010. dec. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha lenne, én most minden este vele aludnék...:)
2010. dec. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Minden nap találkozunk, kivéve, ha valamelyikőnknek közbejön más program, de ez elég ritkán fordul elő. Hétvégén (péntek, szombat) pedig együtt alszunk, meg akkor tul.képpen az egész napot együtt töltjük.

Egyébként fura ez a kinek, mennyire van igénye dolog. Az eddigi barátaimmal nem voltam együtt ennyit, mert kellett egy bizonyos idő, amit egyedül tölthettem. A mostani barátom társaságát valahogy sosem érzem soknak.

20/L

2010. dec. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
távkapcsolatban élünk úgyhogy kb. 1-2-3 hetente egy hétvégére :)
2010. dec. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Minden nap, mivel együtt élünk:)

22/L

2010. dec. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Változó, normál esetben heti 4 alkalommal biztos (akkor egész nap együtt vagyunk és együtt alszunk), de van hogy néha többet, most az egyetemi beadandóim miatt például már hétfő óta nem találkoztunk.

De egyébként a több, mint két évünk alatt ez az első olyan hét, amikor nem is találkoztunk.

Dehát most nagyon tepernem kell a suliban és ezt szerencsére megérti.

Viszont holnap végre átjön, alig várom , mert már nagyon hiányzik.

L/23

2010. dec. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bár együtt élünk, heti 3-4 alkalom az átlag. Együtt alvás...havi szinten talán 7-8 éjszaka jön össze. Én állandóan éjszaka dolgozom, ő meg váltva. Hol nappal, hol éjszaka.
2010. dec. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hetente egyszer, és akkor van, hogy együtt is alszunk.

Mindkettőnknek munka, suli, nem fér bele...ráadásul most jön a vizsgaidőszak, még ennyi sem lesz.:-/

2010. dec. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
1-2 hónaponta,de akkor 3 napokat,igényelném én a többet,de sajnos nem nagyon oldható meg(telefon minden nap),de reménykedem hogy lesz változás!!:)20/L
2010. dec. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Minden nap, mivel együtt lakunk ;)
2010. dec. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!