Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nap találkoztok a szerelmetekkel?

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve vagyunk együtt a barátommal:)Nagyon szeretjük egymást! Eddig minden nap találkoztunk és szinte többet volt itt, mint otthon. A szülei besokalltak, hogy nem segít, ezért már csak este jöhet át!És heti 2x nem fogunk talizni, mert este edzése van:( Ez így olyan rossz..és itt lakik a szomszéd faluba:( Vagy csak én reagálom túl?:O 19L
2010. márc. 6. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

hidd el, nem jó az, ha állandóan együtt vagytok

előbb-utóbb egyikőtök besokallna, és a kapcsolat is rámenne

2010. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Úristen, most összedőlt a világ... komolyan. Ha szereted, akkor így is szereted, hogy kevesebbet találkoztok. Igen te reagálod túl. Take it easy tudod :)
2010. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csak te reagálod túl! Nekem is volt barátnőm a falubol de nem volt jó pont ezért mert minden nap találkoztunk és olyan megszokott lett az egész! A mostani barátnőm 20 Km-re lakik tőlem pont ezért nem is találkozunk minden nap de így a jó mert amikor találkozunk akkor sokkal jobban örülünk egymásnak mint régen a volt nőmmel :)
2010. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nem bírnám ki, hogy minden nap találkozzak a barátommal, pedig nagyon szeretem. :D Egyszerűen így nem fogom megunni, lesz mindkettőnknek szabadsága. Nekem egy héten 3-4-szer elég. Persze változó, mert volt már olyan (főleg az elején), hogy minden nap akartam látni. :D Most, hogy 1 éve együtt vagyunk, a 4 alkalom (hosszabb együttlét) nekünk elég, de ne gondolja senki azt, hogy nem szeretjük egymást, mert inkább pont, hogy ezért szeretjük egymást, jót akarunk egymásnak, hogy másra is legyen idő. :]
2010. márc. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én hetente kb 3szor találkozom vele úgy rendesen... szóval, hiába járunk egy suliba, ott nem vagyunk sülve-főve együtt, ott a barátainkkal vagyunk... szóval suliban egy-egy ölelés, vagy csak úgy mögém jön, és átkarol néha, de ennyi...

Úgy, hogy rendesen vele vagyok az csak szerdán, pénteken meg szombaton van. De nekem ez így is jó. Mind a kettőnknek kell szabad program a másik nélkül... amíg bízunk egymásban úgysem lesz semmi gond a kapcsolatunkkal! :)

2010. márc. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mi kb 200 méterre lakunk egymástól a barátnőmmel, egyidősek, osztálytársak, sőt padtársak is vagyunk.

Mindennap találkozunk suliban, együtt is megyünk suliba.. Sőt este is találkozunk, néha van egy héten egy esetleg kettő nap amikor nem..azonban ott aludni egymásnál ritkán szoktunk.

De hidd el, néha azt kívánom kevesebbszer találkoznánk. Lehet hülyén veszi ez most ki magát. Nagyon szeretem, de néha már sok, és néha mondjuk hétvégenként jó lenne együtt a srácokkal is bulizni, Nélküle. Nem tennék semmi rosszat, csak jó lenne simán korlátlanul marhulni a srácokkal.

Szóval a mindennapos találkozásnak is van hátránya..Ellenben nagyon jó is, csak néha jó lenne egy kis szabadtér..

2010. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

te reagálod túl. nemkicsit. én csak hétvégén tudok találkozni a szerelmemmel, és túlélem...

próbálj meg megtanulni nélküle is létezni.

2010. márc. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én egy héten 3x találkozom a fiummal és mégis itt vagyok:)
2010. márc. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sztem nem teljesen jó, ha össze vagytok nőve. Gondolj bele, ha csak heti 1-2-3x találkoztok majd, sokkal több lesz a téma, amiről beszélgetni lehet, és minden találka sokkal izgalmasabb lesz a várakozás miatt... ;-)
2010. márc. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én kéthetente találkozok a barátnőmmel.. (én miskolci vagyok ő pesti)
2010. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!