Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hányszor találkoztok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor találkoztok egy héten a szerelmetekkel?

Figyelt kérdés
kiváncsi vagyok,ki mennyire igényli a találkozást....ja,és egyhéten hányszor alusztok egymással?
2010. dec. 13. 00:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
egyszer, hétvégén.. de akkor 2 napig egyfolytában :)
2010. dec. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mindennap,mivel nincs melóm.

Napi 7-9 órát vagyunk együtt.

2010. dec. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
1-2 szer, ha nincs zh ill vizsgaidőszak akk 2-3szor. 2-6 órát együtt 1-1 alkalommal. de volt már többször is hogy 1 hétig sem. én többet szeretnék, és ő is, de miattam nem tudunk nagyrészt, én egyetemre járok, neki lazább a suli. nem aludtunk még együtt sose, még le se feküdtünk. amikor nem vagyunk együtt meg nincs nagy "adatforgalom", ő azt nem igényli, én igen, ez néha elég szarul jön ki... namindegy...
2010. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egy egyetemre járunk tehát a hétvégét leszámítva mindennap.Hétvégén nem mindig találkozunk,mert mindketten megyünk haza a családhoz,de azért van,hogy átjön a hétvégén és akkor ő van nálunk,van hogy fordítva.Együtt alvás?!Előfordult már,hogy egész héten nálam aludt,de olyan is volt már,hogy 2 hétig nem tudtunk egymásnál aludni.
2010. dec. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!