Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai, nagyon szeretem nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és van egy 2,5 éves kapcsolatom.A barátom már nagyon szeretné hogy lefeküdjünk,de azt mondta,ha akarom még várhatunk. szeretnék neki örömet szerezni. Szerintetek megtegyem,nem korai ? mert azt hallottam ,ha nem az igazival veszíted el akkor többet nem lehet normális kapcsolatod...

18/l


2010. márc. 4. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
F@szság, persze h lefeküdhetsz vele. Sőt mi több, már min 1 éve megtettem volna.
2010. márc. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez az igazis hülyeség.. de ha 2,5 éve vele vagy.. nem érzed úgy hogy ő az igaz?? ez kicsit fura. amugy szerintem nem korai de ha te annak érzed akkor várj még. és a barátod előtt pedig le a kalappal..
2010. márc. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nagyon szerethet téged, ha eddig várt.


Az meg hogy nem lehet normális kapcsolatod utána hülyeség. Az első igaz jobban megmarad benned, de attól még mások is tudtak normális párkapcsolatot kialakítani.


Egyáltalán miért gondozol ezen, nem értem...

2010. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát 2,5 év nem kevés...

Csoda, hogy eddig bírta a barátod, na meg te is.

Nem tudom...Ha 2,5 éve vagy vele, nem érzed úgy, hogy ő lenne az igazi?

Akkor nem gondolod, hogy csak az idődet fecsérled? Hisz úgysem ő a nagy Ő.

2010. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!