Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki szeretném neki mondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretném neki mondani, hogy szeretem. Korai szerintetek?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok. 1 hónapja vagyunk együtt lassan, és én kb. 1 hét után éreztem azt, hogy bele szerettem... És azóta szépen lassan mélyül el az érzés. Érzem rajta, hogy ő is szeret, csak jól leplezi, mert olyan visszafogott. Már az első szeretkezés is megvolt köztünk, és az igazán romantikus, érzelmes volt. Szerintetek mikor mondhatom ki neki?
2010. szept. 24. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mikor úgyérzed hogy eljött az ideje.
2010. szept. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a párommal 4 honapja vagyok együtt..már én is kiszeretném neki mondani..de nem látom rajta hogy ugyan igy érezne..viszont minden másban teljesen ugy viselkedik.elbizonytalanitott engem is.

még várok vele

22/L

2010. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy neked kell kimondanod először?Már rég mondania kellett volna.Ti nők ennek olyan nagy jelentőséget tulajdonítotok.Ha ez a szó nincs kimondva,akkor nem is szeret a férfi,gondoljátok.Mintha egy szón bármi is múlna.Szavakat lehet hazudni,de érzelmeket nem.
2010. szept. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem egy hülye film, hanem a valóság. Nem érdemes ilyen "hatalmas" problémát átemelni a valóságba, amivel a sorozatban olyan jól elütnek 1-1 epizódot. Akkor mondod meg amikor akarod.
2010. szept. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tehát hamarabb lesz*ptad, mint kimondtad volna ezt a szót? Grat! (Amúgy a szavakkal lehet hazudni, de aki többször mondja, az a gyanús. Amikor úgy érzed, akkor kell mondani.)
2010. szept. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!