Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom hétfőn szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom hétfőn szakított velem azért mert tul féltékeny voltam, de még azt mondta hogy szeret de nem szeretné ujra kezdeni mert abból csak veszekedés lenne. Most akkor szeret egyátalán?

Figyelt kérdés
én megigértem neki hogy ne fogok többet féltékenykedni de ő nem hisz bennem...rá 2 napra megkérdeztem tőle megint hogy szeret e azt mondta igen szeret...Kérdeztem tőle akkor mért nem kezdjük ujra???És ma is meg kérdeztem tőke hogy szeret -e és azt mondta igen..mondtam neki hogy látom mennyire szeretsz ..Erre rá vágta hogy ha ennyire tudom akkor miért kérdem meg tőle...Utána megkérdeztem tőle szeretsz akkor elkezdi nem .......:(De látom rajta hogy szeret még...valahogy érzem ....:(S.O.S
2008. szept. 3. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó dolgában már azt se tudja mit akar.
2008. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Persze, hogy szeret. Utoljára már csak azért mondta, hogy nem, hogy hagyd békén az örökös kérdezősködéssel. Ilyennek az őrületbe kergetheted. Valószínűleg összejönne veled újra, de ehhez neked kell változtatnod. Ne féltékenykedj, ha nincs rá okod, a lány szeret. Csak mostmár az a kérdés, hogy tudsz-e változtatni, és az, hogy a lány visszafogad-e.
2008. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem nem szereti ha feltekenykeskedel...lehet meg volt ra az okod!!biztosan szeret,es gondolja h ha szakit veled akkor majd tanulsz a dologbol...de biztosan ki bekultok ha igazan szeretitek egymast..ra dobben majd h te azert feltekenykedel mert nem akkrod el vesziteni...de most szerintem varj mig o lep..had egy kicsit mig at gondolja...1 2 nap
2008. szept. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinem meg nem szeret. Ha baja volt, hogy féltékeny vagy, akkor ezután is baja lesz!! De az biztos, hogy a pasik gyűlölik az állandó nyaggatást ezzel a szeretlek témával...
2008. szept. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha szeret is,ezzel a folytonos "szeretsz?" kérdéssel,az ellenkezőjét is elérheted egy idő után,mert ezt a pasik nem igazán szeretik,ha ezzel nyaggatják őket.Ugyhogy szerintem most hanyagold nála ezt a kérdést egy ideig.Nem tudom,hogy a féltékenységre volt e okod vagy sem,de inkább erre koncentrálj,hogy ezen változtass,mert szintén nem jó egy kapcsolatban.Ha valóban szeretitek egymást és összetartoztok,akkor még lehettek együtt újra.
2008. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy egy idióta liba vagy, ne kérdezgesd annyit, hogy szeret-e, hanem mondjuk elhihetnéd neki elsőre is. Ha valamit nem akar veled csinálni (pl összejönni), akkor annak nem feltétlenül csak egy oka lehet (hogy nem szeret), hanem pl a fentebb említett libaságod... minek féltékenykedsz rá? Vagy megcsal, vagy nem, de ha nem a tiéd, akkor ne erőltesd, ha meg igen, akkor nem fog megcsalni.
2008. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért se hiszel el hogy nem szeret mivel multhéten is lejátszotta ezt velem ..összevesztünk és elege lett szakítani akart... és azt mondta nem is szeret már!!! de én elhívtam hozzánk este hogy beszéljük meg...és beszélgettünk utána oda bujtam hozzá...és azt mondta hogy nem bír nekem hazudni... szeret még...csak elege van ...:(:Lehet most is ez lenne a háttér mögött?
2008. szept. 4. 05:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyit problémázol mindenen nem csodálom, hogy elege van.
2008. szept. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!