Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Próbálkozzam vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Próbálkozzam vagy sem?

Figyelt kérdés

Volt barátnőmmel szakítottunk már több mint fél éve, Neki azóta volt egy kapcsolata ami véget ért. Én nem nagyon tudom őt elfelejteni, nem sok mindent tudok róla hogy mi van vele mostanság. Én nagyon szeretnék még egy esélyt.

20F


2015. jún. 30. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ő nem akar, felesleges futni utána.

Tudod, férfi becsület.

Vége lett egy kapcsolatának, lehet pótlék vagy vígasz lehetnél,de hidd el nincs értelme,az ilyen történetek ritkán végződnek jól.

Felejtsd el,keress mást.

2015. jún. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt szerintem ő sem tudja hogy akar e vagy sem. Elfelejteni pedig nem megy. Több mint fél év alatt nem sikerült..... (2 éves kapcsolat volt)
2015. jún. 30. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Azert nem tudod elfelejteni, mert meg nincs senkid azota sem, hogy szakitottatok. Inkabb mas lanyokkal ismerkedj es elfogod tudni felejteni ezt a lanyt.

Most csak azert gondolsz az ujrakezdesre, mert eppen szabad lett a leanyzo ... de egyaltalan nem biztos, hogy kivancsi lenne rad, hiszen O mar tullepett rajtad.


Elore nezzel az eletben ne hatra, mert meg nekimesz valaminek, vagy elesel.

2015. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!