Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbálkozzam be?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon bejön és másoktól tudom, hogy én is bejövök neki. Négyszer találkoztam vele házibulikon, és facebookon rengeteget beszélgettünk.

Mindketten 18 évesek vagyunk és egyikünknek sem volt még kapcsolata. Nem tudom hogyan próbálkozzam be nála, egyből megcsókolni nem merem (még sohasem csináltam), és szerintem ő sem díjazná ha ,,letámadnám" a többiek előtt, mert ő egy visszafogott lány.

Arra gondoltam, hogy következő bulin félre hívom és elmondom neki hogy ,,arra gondoltam hogy megpróbálhatnánk együtt"(vagy valami hasonló szöveget, aminek ugyanaz a jelentése, tudnátok mondani?).


2014. júl. 11. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem először találkozgassatok csak személyesen is,és utána meglátod hogy alakulnak a dolgok.


L

2014. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vagy manapság már gáz ha nem csókolom megy egyből hanem valami "béna" dumát mondok?
2014. júl. 11. 21:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem zöld az út, de ez nem azt jelenit, hogy nem kell szétnézni mielőtt átmész rajta.

Ezzel azt akarom mondani, hogy a lány is szimpinek tart, főleg ha hosszasan beszélgettek a facebookon. Nem kell egyből megcsókolni és megkérdezni tőle, hogy: "Járunk?"

Először hívd el ketteseben valami programra. Séta, fagyizás, biliárd bármi. Aztán meglátod hogy alakulnak a dolgok. :) Sok sikert haver! :)

2014. júl. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
haverom aki jól ismeri, azt mondta hogy "szedjem fel"
2014. júl. 11. 22:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy csináljatok valami programot kettesben. Ha elvileg tetszel neki, és jól el tudtok beszélgetni face-en, az már azért nem rossz. De valamit élőben is alakítanotok kellene, nem gondolod? :D Viszont semmiképp se támadd le, se a járással, se a csókkal. Mindent a megfelelő időben. Ehhez kellene 1-2 találkozó, ahol ha jól alakulnak a dolgok, egy meghitt pillanatban pl sor kerülhet a csókra. Csak ügyesen! :)
2014. júl. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
először szájra puszit adjak neki?
2014. aug. 1. 23:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, először adj neki lassan egy gyengéd szájrapuszit, kicsit (!) húzódj vissza, hogy hogy reagál, és ha tetszett neki, meg is csókolhatod.
2014. aug. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, te nem értesz a szóból? Mindenki azt mondja, hogy hívd el valami programra. Magyarul randizni. Aztán ha jól megy, lehet második, meg több randi. Ha az első nagyon jól megy, esetleg szájra puszi lehet, ha úgy alakul. Rendes csók majd később. A "szedd fel" nem azt jelenti hogy kapásból smárold le, hanem, hogy gyere össze vele. Annak meg az a módja, hogy randizgattok!
2014. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!