Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mániája a motorozás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mániája a motorozás, és túl gyorsan megy. Hogy győzhetném meg, hogy ne tegye?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csináljak mert a barátom akit nagyon szeretek motorozik és mindene a gyorsulás.:(Sportmocival megy természetesen és 18 éves:(és az a mániája h kiakasztja az órát mert az annyira jó.De én nagyon féltem h 1x vmi baja lesz!Hiába mondom neki h ne menjen gyorsan mert hány motoros baleset van stb...nem akarom h baja legyen meghaljon...de mindig azt mondja h szeret és h ne féltsem:\'(de félek h 1x baja lesz.
2008. szept. 2. 21:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha ez a szenvedélye, akkor ezen nem nagyon tudsz változtatni szerintem. Max kiszúrod a kerekeket, de az csak ideiglenes, meg abból csak a balhé van...
2008. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hm, az én barátom is motorozik és ő is állandóan ezzel "játszik". Ha meg együtt megyünk valahova kocsival, akkor állandóan rám szól, hogy túl gyors vagyok...

Én egyrészt mondtam neki, hogy motorral akkor mehet gyorsan, ha én nem vagyok ott, illetve ha ki tudja fizetni a büntetést - hiszen már rengeteg helyen mérnek, illetve van traffipax. Küldtem neki egy e-mailt az autópályán található traffipaxokról és azóta lass(abb)an megy...

2008. szept. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
hagyd el még amig még él. aztán járhatsz temetőben. az se jobb.
2008. szept. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz!!!Ha sportmocival"játszik"nem hiszem,hogy 18 évesen olyan sok gyakorlati tapasztalata lenne gyors motorozásról.Ennek csak az lenne a vége,hogy balesete lesz.Vagy keress neki tanfolyamot erről,mert a tévében már láttam,hogy vannak ilyen lehetőségek.
2008. szept. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát én nem attól félnék hogy neki baja lessz mert hát ő kereste magának,hanem attól hogy megől valakit,ha olyan hülye hogy ezt csinálja és bajt okoz szerintem úgy lenne tisztességes ha ő maradna ott nem a vétlen.Aztán meg anyu meg apu járhat ki hozzá a temetőbe.
2008. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
kedves utolsó hozzászóló nem arra voltam kíváncsi h mi lesz ha...meg ha...meg ha.....hanem h mit csináljak!Remélem világosan fogalmaztam meg...tanácsot kértem nem pedig h majd temető meg az előtte levő h hagyjam ott mielőtt meghalna..köszi de nem erre voltam kíváncsi!
2008. szept. 3. 17:15
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy leginkább sehogy nem lehet az ilyen félékre hatni. Talán segítene, ha valami közeli ismerőse meghalna egy ilyen balesetben, de még ebben sem vagyok biztos. Ne adja isten, hogy ha ezzel játszik, valami vétlen embert megölne. Egy 18 éves gyerek alá nem való speedmotor. JOgosan félted, abszolút nem tudja még kontrollálni ezt a sebbességet, ezt 10 év rutin után mondom neked. Reményedj, hogy egyszer úgy megbüntetik gyorshajtás miatt, hogy még a fia unokája is azt fogja nyögni, mást nem nagyon tehetsz. Vagy esetleg megfenyegetheted szakítással, bár gyanús nekem , hogy akkor is motorját választaná. A férjem már 100 km/h-nál is szokott szólni, hogy menjek lassabban, már az is irtó veszélyes, nem hogy kiakasztani az órát, az eszem megáll...

Ennél jobb tanácsot sajnos nem tudtam adni, ne haragudj.

2008. szept. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszi szépen...:):(örülök h normálisan válaszoltál
2008. szept. 4. 16:27
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát pedíg pont az ilyen hülye seggfejek miatt van ennyi halálos baleset akár tetszik akár nem kicsim,mit gondólsz mindenki a te barátod miatt fog itt aggódni mindenki a szereteiért aggódik nem az ilyen órakiakasztós barmokért,ha eggyszer egy balesetet okozna ez a roppantúl okos barátod nem úgy lenne az igasságos hogy ő maradjon ott,vagy szerinted a vétlennek kellene meghalnia?Kapjál már a fejethez kicsim,kúrva jó buli kiakasztani az órát de csak addig amíg ki nem derűl az ellenkezője,én csak azt mondom csak azt kéne félteni meg sajnálni aki egyszer mondjuk elégázól vagy akinek felkenődik malyd a szélvédőjére ,nem?
2008. szept. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem!De akkor még 1x közlöm a kedves és rendkívül értelmesnek mondható válaszadóknak h nem arra kértem választ hogy mi lesz ha majd...meg h mit érdemel...köszönöm hanem hogy hogyan beszéljem le!Akinek itt egy csepp esze is volt,legalábbis a többitől elnézést kérek ha akadt(igaz talán elvétve 1!)az-az utolsó előtti válaszadó!
2008. szept. 8. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!