Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném meg h működik a távkapcsolat is, ha igazán akarjuk?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel régóta vonzódunk egymáshoz és nemrég egy buliban voltunk, ahol összejöttünk, utána meg is történt minden. Szerintem minden okés lenne köztünk,úgy érzem nem csak használt.. Viszont egy a bibi: 200kmre lakik és mikor szóbakerültek a továbbiak, azt mondta h a távolságtól fél. Hogyan értessem meg vele h én tényleg akarom és ne aggódjon a táv miatt? Én sem mertem kimutatni úgy az érzéseim, félve a koppanástól.. Köszönöm
2011. márc. 8. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:

200 km. az tényleg nagyon sok. mi is együtt leszünk nyáron fél éve és ő leérettségizik én meg még maradok, ő meg szegedre megy (vagy Eger, esetleg Pest)

azt ajánlanám, hogy mindenképp próbáljátok meg, max ha nem működik, akkor szakítotok és tudjátok, h legalább megpróbáltátok :) sok sikert ;)

2011. márc. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!