Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne érdekeljen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne érdekeljen?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal nagyon aranyos, tök jól elvagyunk, de alacsonyabb nálam...és én sajnos adok mások véleményére és félek attól h mindenki elítél majd ezért és bámulnak majd az utcán stb stb.... mit tegyek h ezen túltegyem magam???
2010. márc. 1. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pl: Magas sarkú cipő?
2010. márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

zárkózz be a szobádba, és akkor nem lesz senkinek véleménye rólad.

bocsi de szánalmasnak tartalak, de te tudod mit csinálsz az életeddel

a szememben aki mások véleménye alapján választ párt az gyenge ember, és megérdemli a sorsát

2010. márc. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Na és akkor mi van ha kisebb? Én 175 cm magas vagyok a csajom 192 cm. És akkor mi van? Minden tökéletes. Elvagyunk már 2 éve mint a befőtt.
2010. márc. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az előzővel értek egyet, ha mások véleménye alapján akarsz párt választani, akkor ne válassz, esetleg kérd meg az embereket, hogy válasszanak neked párt.
2010. márc. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előző előttivel.
2010. márc. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen!!! Vegyed fel a legmagasabb sarkú cipődet, így aztán mindenki láthatja, hogy milyen büszkék vagytok a kapcsolatotokra!!
2010. márc. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
tehát velem:D
2010. márc. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
k*rva anyád szült volna halva, kedves kérdező.
2010. márc. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nha puff ....
2010. márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!