Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülők véleménye ne érdekeljen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők véleménye ne érdekeljen?

Figyelt kérdés

Hát például.. ha van egy kapcsolatod.. és a fiúnak az anyuja haragszik rád.

Aztmondják általában hogy a szülők véleménye ne érdekeljen senkit sem... egy pár közé nemlehet csak úgy közé állni. Ti mit gondoltok?


2009. dec. 10. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt kéne megtudni,mi a baja Veled a párod anyukájának.Talán a stílusod,a viselkedésed,a megnyilvánulásaid,a modorod?Ezt puhatold ki,és ha tudod,mivel van baja,már haladhatsz valamerre a megoldás irányába.Persze ettől még korántsem tuti,hogy valaha kedvelni fog,mert ha egyáltalán nem akar bevenni a kegyelembe,legfeljebb elfogadtatni lehet vele a kapcsolatot,de téged akkor sem fog elfogadni úgy,ahogy vagy.
2009. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tudod, nálunk ez volt a szitu, de nem törődtem vele, és lásd mi 4 évig voltunk együtt! Nem a volt "anyós" miatt lett vége...
2009. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
olyan viták lehetnek ellenszenves emberek miatt...főleg ha családban van..
2009. dec. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nos..

az első válaszolónak:

tudom hogy miért haragszik most rám :S bár lehet hogy van oka megminden.. nos távkapcsolatban élek sajnos T-T és nemszereti ha például a barátommal alszom, bár ez természetes hogy nem mertmég csak fiatalok vagyunk.. 15 és ő a barátom is 15... demikor például véletlen elaludtunk az ágyon mertmár annyira kómások voltunk, egyből rosszra gondolt és azthitte hogy volt valami közöttünk (testi kapcsolat).. most azért haragszik, mert mikor előzőleg voltam a barátomnál kiszívta a nyakam.. utána énis az övét.. és miután én eljöttem tőlük az anyuja észrevette a barátom nyakát... :S és mondta a barátomnak hogy haragszik rám. pedig nekemis kiszívta a barátom a nyakam, az én anyum nem haragszik a barátomra.. mindegy, nemlényeg, de gőzöm sincs hogy hogy tudnám kiengesztelni :SSS az apuja nem haragszik rám.. bármondjuk az anyuja az elején tök jófej volt, meg szeretett is elis vittek nyaralni.. csak most haragudott meg.. ehh.. (szerintem lehet azt gondolja hogy volt ott más is a nyakszíváson kívül... demár megbeszéltük a barátommal h nemfogjuk egymásnak kiszívni.. igaz nem vmi szép látvány, bár még az a szerencse hogy nemvolt túl nagy folt a nyakán miattam)


a 2. válaszolónak pedig:

nah az tök jó... ez bíztató (:

2009. dec. 10. 22:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez esetben csak szimplán maradi az anyja.Ne szítsd a vitát,egyszerűen csak ne foglalkozz Vele,de máskor úgy csináljátok az ilyen dolgaitokat,hogy diszkrét legyen.Amúgy jah,nagy viták vannak ellenszenves emberek miatt,csak azt ne felejtsük el,hogy kettőn áll a vásár!!!
2009. dec. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

és igen.. ezeket a dolgokat diszkréten fogjuk csinálni ^^"

viszont én már biztos h ezekután nemszívom ki a párom nyakát..

igaz.. kettőn áll a vásár..

2009. dec. 10. 22:42
 7/10 anonim ***** válasza:
A nyakszívás jól esik, de a szülők mindig rinyálnak miatta, mert az "milyen éretlen már".
2009. dec. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha gyereked lesz akkor valami miatt TE is rinyálni fogsz.Nem lesz igazad persze,de azt fogod hinni,hogy még az a világ van,min a Te idődben! :-)
2009. dec. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet.. 15 évesek vagyunk mindketten, távkapcs... és hát ezek itt a problémák mindkét szülőnél is (anyáknál) hogy azt hiszik hogy mivel vagy én alszok ott, vagy ő itt szexelünk. Pedig nem. Csak ők hiszik azt:D

Én mondtam a barátomnak hogy mondja meg ezt az anyukájának és beszélje meg vele hogy ne gondoljon ilyenekre, mivel nem is csináljuk :)

2009. dec. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

igenigen szülők, szülők..

háát az lehetséges h majd amikor nekem lesz gyerekem énis fogk valamiért ,,harapni".. bár azsem biztos mert az én anyum például nem haragudott a kiszívott nyakam miatt xD


ooo sorstárs.. xD

viszont nálam csak a barátom anyuja haragszik rám.. bármondjuk oké megértem mert egyetlen fiacskája, és 8 napon túl múló sérülést okoztam neki...

és eléggé félti is.. például nem akarja leengedi ide hozzánk, így én megyek.. bár szívesen megyek megminden, demajd az ideje eljön amikor a barátomnak is kellene jönnie ^^" apa már szóbahozta hogy miértcsak én megyek mindig (hát igen, sajnos nem a szomszédban lakik.. nemis a szomszéd városban.. 150 km-re T__T), de nembaj, a barátomért megteszek mindent *_*


köszönöm a válaszokat (:

2009. dec. 10. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!