Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogy ne érdekeljen...

Mit tegyek hogy ne érdekeljen mások véleménye?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy egy jó suliba járok, ahol kitűnő vagyok, és ez egy válogatott suli, felvételizni kellett/reál tag./. Az a baj hogy nagyon sok beszólást kapok másoktól (nem a suliból) hogy ilyen stréber, olyan lúzer, okostojás, kislexikon meg ilyenek. Csak a suli miatt!

Külsőre átlagos vagyok, barna szem, fekete haj, fehér bőr, magas, vékony. Tehát nem az a tipikus "könyvmoly" így ránézésre. Tudom hogy nem kéne de annyira bántanak a megjegyzéseik, pedig nem is kéne foglalkoznom vele...:S Valami ötlet, hogyan viseljem el?

15/L


2011. máj. 3. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ki nem állhatom a strébereket meg a nyalósokat, de egyszerű ezt te mondtad ki. :) Ne érdeklejen akkor egy idő múlva úgyse mondják ha nem foglalkozol velük, ha igen akkor sajnos én sem tudom. :S
2011. máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hot_kiss ***** válasza:
100%

Igaz én nem ilyen suliba járok, de nézd. Nem aztmondom, hoyg nézd le a másikat, hogy Ő hova jár, de gondolj abba bele, hogy TE milyen iskolába jársz és később neked több lehetőséged is nyílhat az életre, mint a másiknak.

Hogy jobban elfogadd, talán próbáld Teis poénosan felfogni, csinálj belőle egy kis viccet, de nem kell eltűrnöd mindenféle "beszólást". Ha tényleg erősnek találod, amit mondanak neked, akkor ha olyan az illető, akivel normálisan meglehet beszélni, akkor mondd elneki, hogy neked ez már kicsit sok és ezt a fajta viccet, Te már nemtudok értékelni vagy ha meg olyan, hoyg ezt meg sem értené, akkor csak annyit mondok, hoyg:

"Ne kötözködj egy hülyével, mert lealacsonyodsz a szintjére és ott legyőz a rutinjával."

magyarul: Ha Ő Téged azért bánt, mert alakítani szeretnéd az életed, akkor neérzedmagad megbántottnak, hanem mosolygj és tudd, hoyg Ő az igazi gyökér. (:

2011. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!