Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ez ellen? Hogy...

Mit tehetnék ez ellen? Hogy ne érdekeljen más emberek véleménye? (bővebben lent) ->

Figyelt kérdés

eléggé maximalista vagyok ilyen téren, szeretem, ha mindenkinek tetszik, ahogy öltözöm, de ennek ellenére mégsem érdekel az emberek véleménye, ha esetleg valakinek nem tetszik. Szóval tudom, eléggé ellentmondásos, de ilyen vagyok

Tehát nem szokott érdekelni az emberek véleménye, megszoktam, hogy itt mindenki ugyanúgy öltözik(pf)és itt olyanok az emberek, hogy ha picit is eltérsz az átlagtól hátad mögött kibeszélnek, megbámulnak, bár azt mindig.


Ha valakivel lehetnék egész nap, suliból hazafelé, meg oda is, és olyan stilusa lenne, mint nekem, akkor nem zavarna :) szerintem sokan igy vannak vele. De ha magam megyek, vagy egy olyan emberrel, akinek semmi stilusa :D elég hülyén érzem magam a sok idegen ember miatt :S pedig tudom, hogy nem nézek ki nevetségesen :)

és elég szarul érzem magam :S


2010. ápr. 4. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem ellentmondásos. Csak érdekel mások véleménye, de mikor meghallod őket, és azok negatívak, akkor rosszul érint, és nem változtatsz, vagy esetleg vitatkozol vele, hanem azt mondod, h nem érdekel. :) kicsit menekülés dolog. :D


:} kicsit ez a kérdés olyan szenvedős hangulatú. Ha nem érzed jól magad ezzel a stílussal, és nem hordod büszkén, akkor szerintem ez nem te vagy, csak egy dolog, amivel felszeretnél tűnni.

2010. ápr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem, sosem voltam olyan, hogy keresek magamnak egy olyan stilust, vagy direkt olyan ruhákat hordjak, hogy kitűnjek, d eközben szarul érzem magam benne. Nem! :) sosem majmoltam semmit. Ha hordok valamit, azt büszkén és engem jellemez :) de mégis hülyén érzem magam NÉHA sok ember közt, aki teljesen egyforma :S félek, hogy kitudja mit gondolnak rólam.Szeretem, ha néznek :D de ez is helyzetfüggű
2010. ápr. 5. 10:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!