Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gáz, ha az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha az első "randin" lefekszek egy pasival?

Figyelt kérdés
2 hónapja ismerjük egymást, de még nem találkoztunk,mert ő külföldön dolgozik. Most fog majd hazajönni. Napi szinten tartjuk a kapcsolatot, és az elejétől kezdve nagyon szimpik vagyunk egymásnak. Most már ennél talán kicsit többet is érzünk. Így is gáz?
2010. febr. 28. 14:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Alapjában véve én sem vagyok ilyen, sosem csináltam még ilyesmit. De olyan szimpátiát (nem is tudom hogy ez-e a megfelelő szó, inkább vonzalom) érzünk az elejétől kezdve, hogy hihetetlen. És én sem értem, hogy ez így látatlanban (személyes tali nélkül) hogyan lehetséges. És ha ez személyesen is így lesz, akkor nem hinném, hogy annyira felelőtlen dolog lenne. Végülis felnőttek vagyunk (ő 27, én 25), el tudjuk dönteni, hogy mit akarunk. És nálunk is megvan az "1000 éve ismerem" érzés.
2010. márc. 1. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!