Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gáz, ha az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha az első "randin" lefekszek egy pasival?

Figyelt kérdés
2 hónapja ismerjük egymást, de még nem találkoztunk,mert ő külföldön dolgozik. Most fog majd hazajönni. Napi szinten tartjuk a kapcsolatot, és az elejétől kezdve nagyon szimpik vagyunk egymásnak. Most már ennél talán kicsit többet is érzünk. Így is gáz?
2010. febr. 28. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy gáz-e vagy sem?! Feküdj le vele, hódolj az élvezeteknek, ne érdekeljen, más mit gondol :)
2010. febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha van érzelem akkor semmi sem gáz. Aki mer az nyer. Ha most nem fekszel le vele akkor sokáig fogod magad gyötörni hogy mi lett volna ha... Szerintem nem szabad hagyni elhagyni a lehetőségeket... Egyáltalán nem gáz, főleg hogy külföldi, ki tudja mikor fogsz vele találkozni megint.
2010. febr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezért is kérdeztem, mert ugye nem lehet tudni, hogy legközelebb mikor jön haza. Köszi a válaszokat.
2010. febr. 28. 14:59
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Nem lehet, hogy nem is külföldön dolgozik, csak ezzel áltat? :)

Lehet, hogy elhíreszteli majd, hogy mekkora egy ribanc vagy, mert már az első randin megdöntött.

2010. febr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igenis gáz.Az egy dolog,h. mióta tartjátok a kapcsolatot,ez nem randi lesz,hanem kamaty és aztán megy mindenki,amerre lát.Nőjj fel!!
2010. febr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz mindent bele.:)
2010. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

73%


Miért lenne ribanc? A ribi az pénzért szexszel...nehogy már ezt kelljen magyarázni...akkor a pasik is ringyók, nem?


Még mindig ez a kettős mérce él? XXI. szd-ban még mindig ez van???

Miért kell egy felnőtt nőbe elnyomni az egészséges nemi vágyat?


Bassz..ezért van ez a sok frigidnek hitt nő.

2010. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nyugodtan feküdj le vele, védekezzetek.
2010. febr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet. Pont az ilyen magatartás miatt vannak a gyönyörű XXI. századunkban (ha már így ki lett hangsúlyozva) a sok egyedülálló, kiégett ember, csonka családok, vadházasság, nyitott kapcsolat, egyke, etc. Egy együttléthez kell a kölcsönös bizalom, ami szerintem nem alakulhat ki úgy, hogy nem találkoztatok előtte még. Ráadásul szerintem egy komoly férfi jobban megbízik egy olyan lányban, aki nem adja egyből oda Magát. Ezzel még nem lesz oda a szexuális életed, frigid sem leszel...
2010. febr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én külföldön lakok, és 4hónapig msneztem stb egy sráccal, amikor haza mentem akkor nála voltam 10 napot, és igen,már az első este lefeküdtem vele... és már az első percbe megcsókoltuk egymást... nekem nagyon természetesnek tünt a dolog, úgy éreztem már az első 10mp után mintha már 1000éve ismerném...ennek már 3hónapja.és 2hét múlva ujra megyek haza hozzá:) 17/L ő 20...
2010. febr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!