Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim füvezett szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim füvezett szerintetek dobnom kéne? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Nemrég vallotta be a pasim, hogy tegnap a drogos haverja megkinálták és ő meg szívott belőle 1 kicsit de nem tüdőzte le csak annyira szereti az ízét meg az illatát, mert régebben csinálta és most nem bírt ellenállni. Viszont nekem ez az 1 dolog az ami nagyon zavar ha a párom csinál. És már mondtam neki h ha csinálja akkor dobom, de mégsem tudtam rá mérges lenni, erre poénosan azt mondta legközelebb majd le is tüdőzi. Amúgy szilveszterkor meg ő vett vmi port amit felszívtak, akkor nagyon ki voltam rá akadva de akkor sem dobtam, mert szeretem, és végül csak annyit mondtam h ha legközelebb csinálja akkor dobom.. És hát most végülis nem azt csinálta csak füvet szívott, mégis azért eléggé zavar engem.. Meg félek h most h újra ezekkel a haverjaival talizgat akkor ő is fog.. És valószínűleg akkor nem csak füvezni.. Amúgy még volt egy ilyen eset h csinálta azt a porost még tavaly nyáron de azt csak később vallotta be.. Szerintetek mit kéne tegyek? Vagy hogy tudnám rá venni h ne legyenek nála néha az ilyen dolgok? Amúgy 1 éve vagyunk együtt és én 18 vagyok ő meg 21.
2015. máj. 24. 20:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekek vagytok még. Menj ki az usába, szinte az összes államban legális a kender. Futár viszi házhoz mi a fene bajod van neked? :D A függőség az ott indul hogy minden nap szipkázza a port. Mellesleg a dohányzás is függőség és az rákot is okozhat, a kender nem pszihoaktív hatóanyagai pedig gyilkolják a rákos sejteket. Nőlj fel kislány.
2015. jún. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Kiki0327 válasza:
Azt mondod nem fér bele egy kis fű és te ezt nem fogod lenyelni meg eltűrni... van egy rossz hirem ... már is elrontottad.. persze h csinálja... te szilveszterkor befenyitetted h majd dobod h még egyszer megtörténik ez... de most látta h ez csak duma... és újra és újra megfogja tenni mert te majd lenyeled... mert szereted (eddig még) ... amugy meg tényleg nem kell annyira megijedni egy kis fűtől nem lesz semmi baja... és a port azt meg h nem vagy vak úgyis észre veszed rajta
2015. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!