Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim füvezett szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim füvezett szerintetek dobnom kéne? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Nemrég vallotta be a pasim, hogy tegnap a drogos haverja megkinálták és ő meg szívott belőle 1 kicsit de nem tüdőzte le csak annyira szereti az ízét meg az illatát, mert régebben csinálta és most nem bírt ellenállni. Viszont nekem ez az 1 dolog az ami nagyon zavar ha a párom csinál. És már mondtam neki h ha csinálja akkor dobom, de mégsem tudtam rá mérges lenni, erre poénosan azt mondta legközelebb majd le is tüdőzi. Amúgy szilveszterkor meg ő vett vmi port amit felszívtak, akkor nagyon ki voltam rá akadva de akkor sem dobtam, mert szeretem, és végül csak annyit mondtam h ha legközelebb csinálja akkor dobom.. És hát most végülis nem azt csinálta csak füvet szívott, mégis azért eléggé zavar engem.. Meg félek h most h újra ezekkel a haverjaival talizgat akkor ő is fog.. És valószínűleg akkor nem csak füvezni.. Amúgy még volt egy ilyen eset h csinálta azt a porost még tavaly nyáron de azt csak később vallotta be.. Szerintetek mit kéne tegyek? Vagy hogy tudnám rá venni h ne legyenek nála néha az ilyen dolgok? Amúgy 1 éve vagyunk együtt és én 18 vagyok ő meg 21.
2015. máj. 24. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamilyen szinten is függő, akkor hiába fenyegeted, hogy dobod.. akkor is csinálni fogja.
2015. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Interferencia ***** válasza:
Igen.
2015. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

Hagyd ott. Most azonnal. Ennek nem lesz jó vége, le fog csúszni nagyon, és csak kihasznál téged, mert tudja hogy szereted és nem dobnád ki. Jobbat érdemelsz, hidd el. Ha szeretne, nem csinálná. Az én barátom is cigizett és füvezett mielőtt megismertem, és megmondtam neki hogy vagy a cigi és fű, vagy én. Azóta nem szívott semmit. Komolyan, jobbat érdemelsz, ne hagyd magad kihasználni.

19L

2015. máj. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Ocala ***** válasza:

Na azért elég nagy különbség van aközött hogy néha néha ( tekintve arra hogy azt irta hogy szilveszterkor és most ) az nem valami nagy függőség.... ennél sokkal gázabb ha minden hétvégén makonya részegen botorkál haza, viszont ha fennáll a lehetősége hogy ezek az alkalmak gyakoribbak legyenek , akkor ideje elgondolkoznod hogy meddig akarod tűrni.


21/F

2015. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ennyiből még nem következik, hogy függő,sőt biztosan nem az.

Ami becsülendő, hogy bevallotta a múltkorit.

Viszont ez a nem tüdőzte le,kicsit vicces...ugyan már,persze.Amúgy nem mindegy letüdőzte-e?

A lényeg,tedd fel magadnak a kérdést, hogy belefér-e neked néha egy kis por vagy mariska! Mert valszeg hiába ígéri,úgyis becsúszik néha 1-2 ilyen alkalom.

Szóval tudsz ezzel így együtt élni? Ha nem, dobd ki.

(hangsúlyozom, a helyzet nem katasztrófa azért,de nem is jó)

2015. máj. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Engem az is zavar ha néha csinálj.. Nem tehetek róla engem ez az egyetlen dolog tud nagyon ki idegelni, szerintem mindenkinek van vmi olyan amit nem tud elturni és nekem ez.. De szerintem szeret én úgy érzem.. Csak hát csinálta.. De legalább őszinte volt.. Csak nem tudom most mit tegyek nem lennék képes dobni..
2015. máj. 24. 20:48
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Mondd azt neki legalább, hogy szakítasz. Ne keresd pár napig, hadd ijedjen meg, hogy otthagyod. Hátha észhez tér akkor. Ha nem, akkor szakíts. Jobban fogod érezni magad utána hidd el.
2015. máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%

Zsarold csak nyugodtan, majd el kezd aztán hazudozni neked (önvédelemből)!


Ne csinálj olyat mással amit nem szeretnéd hogy más csináljon veled.


Te szeretnéd, ha a párod zsarolna valamivel, mert neki éppen az az "értékrendje".


Ő egy szabad ember és ha el akarod venni tőle, nem érdemelsz normális kapcsolatot. Nem a tiéd és semmi jogod beleszólni az életébe.


Inkább köszönnéd meg neki, hogy őszinte volt veled.


Minden embernek kijár a szabadság, de a férfiak erre sokkal allergiásabbak.

2015. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ígyvan szabad ember épp ezért gondolkoztam a szakításon, mert én ezt nem tudom elturni ez van :) ha tényleg szeret majd változik ha nem így járt... És igaz ha lecsesznem és zsarolnam akkor csak hazudozni kezdene, épp ezért ezt nem is csináltam csak gondolkozom mit kéne tegyek.. Valószínűleg elmondom majd neki meg egyszer a véleményem őszintén, megbeszélem vele aztán majd megállapodunk valamin
2015. máj. 24. 22:13
 10/12 anonim ***** válasza:
"Így van szabad ember ... ha tényleg szeret majd változik"
2015. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!