Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak felejtésre kellek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak felejtésre kellek?

Figyelt kérdés

Mindig megkeresnek a pasik, járni akarnak velem, és mind olyanok akik pár hónapja léptek ki az előző kapcsolatukból.

Nyomulnak, úgy érzem kellek nekik, aztán pár hét után mindig kiderül hogy a volt barátnőjüket szeretik még mindig. Előtte megmondom nekik világosan: csak akkor jövök össze velük ha tul vannak az előzőn, erre persze jön a válasz h persze h túlvannak ... és mindig csalódok, mindig átvágnak, mindig a voltbarátnő a nyerő, miért??? Fiúk miért vagytok ilyenek? Miért kezdtek kapcsolatba, és miért hülyititek a lányt hha nemvagytok túl az előző kapcsolatotokon?

5ször volt 22 éves létemre h felejteni kellettem csak a fiunak.


2010. febr. 25. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen, és így fogalmam sincs h mi a kérdésedre a válasz.
2010. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

15:59!

Pont ti nem kellenétek ilyen oldalakra!

Szerintem, fatális véletlen, de sajna mindig bele estél abba, mikor egy pasi vigasztalodni akar. Mindenki tudja, h ha egy nő és egy férfi szakit, a nő otthon csokit zabál és sír, a pasi elmegy piálni és felszed vkit h elfelejtse. Attól még szereti a nőt. Te voltál most akit fel akart szedni(vagy felszedett), és utána vagy tovább lép ,és ugyanugy bóklászik,más nő után vagy visszamegy ahhoz akit szeret. A lényeg, h semmiképp nem leszel mellette. Az összetört szívü pasikat kerüld!

2010. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de ez a baj, h eltelik már félév, v pár hónap, mostani fiu is aztmondta rég tulvan a kapcsolaton, el is hittem, mert aztéreztem rajta h szeret... és mindegyiknél ezt éreztem, mégsem én kellettem ... honnan tudhatnám h össze van törve a szíve, mikor nekem nem mondja el?!
2010. febr. 25. 16:38
 4/4 anonim ***** válasza:

keress olyan fiút, aki már évek óta szerelmes beléd titokban:-)

Biztos van ilyen:)

2010. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!