Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz az, ha cigány lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz az, ha cigány lány a barátnőm?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, és megismerkedtem egy 21 éves roma lánnyal. Kissé félek ettől a kapcsolattól! Rasszizmus nélkül szeretnék néhány választ, ha lehet!
2010. febr. 24. 22:43
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
Hajajj... ebbe remekül beletenyereltél. Mondd azt neki, hogy úgy érzed hosszútávon nem működne a kapcsolatotok, nem érzel benne elég érzelmi indíttatást. Ezzel csak az a gond, hogy 1 hete vagytok úgy együtt és már megfektetted, ebből az jöhet le neki, hogy csak "arra"kellett és riadóztatja a raj tesókat. Adj neki még egy két hetet, de a szexet inkább kerüld, mondd h összeszedtél valami fertőzést vagy valami. Ezután szakíts vele, válts számot, címet és imádkozz h ne találjanak rád.
2010. febr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
Most akkor roma vagy cigány? A roma nem cigány férfit jelent cigányul? Hogy lehet rasszizmus nélkül ilyet kérdezni amugy? Már a kérdésre is rá lehet fogni, hogy rasszista.
2010. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
Szerintem te már túl vagy azon a ponton ahonnan még lett volna vissza. Ha dobod akkor szerintem még olvasni fogok rólad a újságban vagy látlak a TV-ben (a bűnügyi rovatra gondolok, valami hasonló címmel..brutálisan összevertek...) De ne így legyen.
2010. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
Ha ezt a kérdést te felteszed 35 évesen, akkor te vagy a gáz, nem a barátnőd. Egyébként, ha tiszta és tisztességes miért ne?! Ugyanolyan ember mint te vagy bárki más.
2010. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
Emberek nem a 70-80as években vagyunk, ahol minden cigány tiszteli a maga hagyományát és csak aszerint hajlandó élni. Ha esélyt sem adsz ennek a kapcsolatnak, akkor ne használd ki a lányt azért mert kisebbségi vagy azért mert fiatal, vagy alul iskolázott. Akkor mondd meg neki, hogy neked ez így nem megy. Ha rendes nevelést kapott mint írtad, akkor valószínűleg otthon is normálisak még ha esetleg buták is tehát nem tartom valószínűnek, hogy a torkodnak mennének amiért egy hét után azt mondod ennyi volt. Azért szerintem egy esélyt megérdemel, ha te látsz benne valamit. Kivéve persze, ha már előre szégyenled is mint a kérdésedből is kiderül.
2010. febr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
gáz
2010. júl. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim válasza:
szia. Hasonlo cipöpen járok. Nekem szerelmet valot egy roma lány. Nem tudom mit csináljak?
2011. nov. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!