Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz az, ha cigány lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz az, ha cigány lány a barátnőm?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, és megismerkedtem egy 21 éves roma lánnyal. Kissé félek ettől a kapcsolattól! Rasszizmus nélkül szeretnék néhány választ, ha lehet!
2010. febr. 24. 22:43
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
100%

35 vagy ennyire naív!nem veszed észre te hülye!saját lakás!itt téged le akarnak venni!gyorsan szabadulj meg tőle!

ja meg 8-ker !!! VIGYÁZZ

VIGYÁZZ VIGYÁZZ

VIGYÁZZ VIGYÁZZ VIGYÁZZ VIGYÁZZ

2010. febr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
100%

,,Kicsit rám hoztátok a frászt!! Mit mondjak neki, azt hiszi egy életre szól. Azt mondta nem fog elhagyni soha."


Hidd el nekem,én-legalábbis én-nem azért mondom,mert k*rva jó lesz úgy elaludnom,hogy beijesztettem egy ismeretlen embert...tényleg menekülj,amíg teheted,és amíg van rá módod.És amit most belinkelek,azt sem ijesztgetés miatt teszem,csak azért hogy lásd,hogy járt már egy szintén becsületes,fiatal magyar srác,aki roma csajt vett el: [link]


Persze vagy elolvasod,vagy nem.

2010. febr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
az előző megint én,22:53-as voltam.
2010. febr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy naiv vagyok, csak most váltam el és megyek jobbra, balra és ráakadtam.
2010. febr. 24. 23:36
 35/67 anonim ***** válasza:
A LINK AZ KEMÉNY! felháborító mik vannak!
2010. febr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 A kérdező kommentje:
Hát nagyon durva!! Köszi!
2010. febr. 24. 23:41
 37/67 anonim ***** válasza:
hagyd! menj tovább jobbra,balra!
2010. febr. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:

Srác, ha a csaj olyanokat mond, hogy örökre veled marad és soha nem hagy el, nagy a család és aluliskolázott, akkor te már most halott ember vagy... menekülj, szívódj fel!!!

24 L

2010. febr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:

Sajnos.Pedig a csaj nem is tűnik gyilkosnak,sőt elég szép is...aztán ,,enyhén" brutális módon, valószínűleg a ,,tezsvíreivel" szabályosan kivégezte a férjét.

Tőlem nem egyszer kérdezték a kollegák a munkahelyemen-tudván a politikai nézeteimet-hogy mi lenne,ha beleszeretnék egy roma csajba. Mindig azt feleltem: Semmi,mert ilyen nem fordulhat elő.

2010. febr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
most téged nem értelek!már voltál náluk is ?
2010. febr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!