Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz az, ha cigány lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz az, ha cigány lány a barátnőm?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, és megismerkedtem egy 21 éves roma lánnyal. Kissé félek ettől a kapcsolattól! Rasszizmus nélkül szeretnék néhány választ, ha lehet!
2010. febr. 24. 22:43
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 A kérdező kommentje:
Jó fej vagy! köszi. Egyszerűen azt mondom felejtsük el egymást, nem illünk össze. Csak elég lesz neki. Szerintem azért Ő is látja, hogy nehéz lenne, mert nagyon mások vagyunk. Csak Ő úgy gondolja, hogy majd összeszokunk. Hát szerintem meg nem.
2010. febr. 25. 00:04
 52/67 A kérdező kommentje:
Meg kell mondjam, jól elvettétek a kedvemet. Holnap azt mondta nálam alszik.
2010. febr. 25. 00:07
 53/67 anonim ***** válasza:
Hát... Asszem ezt nagyon elqúrtad... Ha már azt is tudja, hogy hol laksz akkor neked kampó...
2010. febr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
Szerintem fel sem fogod mekkora bajban vagy. A kiscsaj bepalizott, kell neki a lakás meg a biztos jövedelem. Viszont, ha már nálad akar aludni akkor komolyan gondolja a kapcsolatot és ezt így fogja előadni a családnak is. Azokat meg nem érdekli mekkora k... a csajszi, ők is le akarnak nyúlni nem fognak elengedni. Ha szakítani akarsz költözz minél messzebbre, mert így tuti kinyírnak. Szó szerint.
2010. febr. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, van cigánylány ismerősöm, 1-2-vel össze is kerülnék


de b*szkikám.. 20 évesen 8 elemi?

ez most valami vicc? Én a gimit úgy csináltam meg, hogy bejárni csak reggelizni,TZ-re csak az órán magamba gyűjtött tudásból, érettségit meg majdnem elfelejtettem. Emelett 4.6-os átlagom lett, és egy felsőfokú nyelvvizsgám, hasonló ráfordítással.


Ne mondd azt nekem, hogy nem tudná elvégezni a gimit. Ha nem tudná, akkor NAGYON buta. Ez pár hét-hónap alatt még nem gond.. 5-6 hónap után lesz az. Volt buta nőm, idővel nagy teher lett belőle.

2010. febr. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
Szerintem mond azt neki, hogy rájöttél hogy a férfiakhoz vonzódsz, csak eddig nem merted magadnak bevallani, ezt talán elfogadják indoknak.
2010. febr. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
2010. febr. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:

Hát én erre csak azt tudom mondani hogy nézd meg milyen a lány , nézd meg milyen a családja és szerintem jól müködhetnek a dolgok :)

Szerintem semmi különös dolog nincs benne :)

Sok sikert !:)

2010. febr. 25. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
Ha itt kérdezgeted,akkor már most szégyenled
2010. febr. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
szerintem pakold össze a cuccod,és még addig költözz messzire amig tudsz,lakást távolból is el lehet adni...
2010. febr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!