Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz az, ha cigány lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz az, ha cigány lány a barátnőm?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, és megismerkedtem egy 21 éves roma lánnyal. Kissé félek ettől a kapcsolattól! Rasszizmus nélkül szeretnék néhány választ, ha lehet!
2010. febr. 24. 22:43
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
Ha ilyet kérdezel, akkor ja. Egyébként a cigányok között is vannak normálisak és a magyarok között is mocsadékok...
2010. febr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
8-KER isten őrizz!
2010. febr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:

Szerintem ne. Elkezdeni könnyű, de azt, hogy otthagyd nem fogja hagyni a családja. Gondolom nem akarod kinyíratni vagy agyonveretni a saját szüleidet, tesóidat és persze magadat.

A másik, hogy ha húsz évesen csak 8 osztálya van akkor nem butácska, hanem sötét mint az éjszaka és valszínűleg soha nem viszi többre, csak téged elvakít, hogy jól néz ki.

Ne kezdj vele, mert nem játék, főleg, ha szigorúan vették a nevelését. Náluk ha elháltok az komoly dolog, te meg hamar kiábrándulhatsz, de nem fogsz tudni kilépni a kapcsolatból.

2010. febr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 A kérdező kommentje:
Néha nagyon jól elbeszélgettem egy cigány asszonnyal aki normálisnak tűnt, és egyszer volt egy kis nézeteltérésünk, azt hittem ott helyben elvágja a torkomat és elhordott mindenféle reteknek.
2010. febr. 24. 23:20
 25/67 anonim ***** válasza:

22:53-as vagyok.

Azok alapján,amit leírtál a ,,cáládról" meg a csajról,most már határozott NEM-et mondanék. Buta is a csaj,és a család sem fogja hagyni,hogy ott hagyd.Ráadásul majd mér neked kell eltartanod,mert dolgozni nem nagyon fog...mondj le róla,és keress egy másik lányt.

2010. febr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 A kérdező kommentje:
Nagyon ragaszkodónak tűnik, azt hiszem komolyan gondolja. Saját lakásom van, hát nem örülnék, ha néha feljönne a pereputty. Állítólag nagy a család.
2010. febr. 24. 23:24
 27/67 anonim ***** válasza:

23 15

HÁT NEM EGÉSZEN ÍGY VAN.DE VAN BENNE VALAMI!

akik odaadják a szüzességüket nem ezek a cigányok,az elég ritka már!és régen volt!de az biztos hogy magyar nem vesz el érintetlen nőt a mai világban!

2010. febr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:

,,Nagyon ragaszkodónak tűnik, azt hiszem komolyan gondolja. Saját lakásom van, hát nem örülnék, ha néha feljönne a pereputty. Állítólag nagy a család."


Szóval már ragaszkodik hozzád? Nem akarlak elkeseríteni,de innentől nem lesz könnyű dolgod...

(továbbra is 22:53-as)

2010. febr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 A kérdező kommentje:
1 éve ismerem, de még csak 1 hete vagyok vele.
2010. febr. 24. 23:28
 30/67 A kérdező kommentje:
Kicsit rám hoztátok a frászt!! Mit mondjak neki, azt hiszi egy életre szól. Azt mondta nem fog elhagyni soha.
2010. febr. 24. 23:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!