Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat kértem tőle?

Figyelt kérdés

A barátommal mindketten egyetemisták vagyunk és hamarosan vizsgáink lesznek. Tegnap elment a haverjaival és egész délután, estig ott volt velük, ittak stb. Ma reggel kielégítettem kézzel és utána megkértem, hogy maradjon még egy órát (tanulni ment) mert én is vágytam volna valamire, meg jó lett volna még együtt tölteni egy kis időt. (Az előzmény az, hogy candidiasis-om volt ezért a szex kiesett 1 hétre kb)Ő pedig azt mondta, hogy tanulnia kell. Ez rosszul esett és mondtam neki, hogy tegnap, amikor ugyanígy tudta hogy tanulnia kell, akkor volt ideje másokra. (az egyikükkel együtt lakik a másikat pedig látja minden másnap kb, van hogy minden nap) Erre dühös lett és elviharzott.

Most akkor én akartam túl sokat? Én ezt így nem érzem fairnek és most ő van megsértődve rám meg megvádolt, hogy miért olyan fontos nekem a szex stb.


2015. máj. 16. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kértél túl sokat, csak egy idióta.

Jelezted neki, hogy na uccu neki, én is szeretnék "valamit"? vagy az hitte, hogy csak összebújni akarsz?

2015. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki nyíltan, hogy mit szeretnék. :/
2015. máj. 16. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Dejó, kb guminő szerepbe kerültél.
2015. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 omba ***** válasza:
"Én ezt így nem érzem fairnek " - én se, valszeg azért, mert ez így nem is az.
2015. máj. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!