Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác és ő le akkar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác és ő le akkar velem feküdni de én is vele. Csak 14-vagyok baj ha elveszittem? vagyis nem lesz korai?

Figyelt kérdés
2008. aug. 29. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért lenne baj? Csak védekezzetek gumival pl.
2008. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egyéjszakás kalandot akarsz hajrá, csak aztán nem biztos hogy foglalkoznak majd veled komolyabban. Sokan 14 évesen már érettnek érzik magukat a nemi élethez,de ezek közül csak néhány érett hozzá igazán. Pl ha már egy éve együtt lennél a fiúval akkor már természetes lenne, de így..:S
2008. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi az egész hogy lefekszetek, nem kötődtök különösebben egymáshoz akkor biztos vagyok benne hogy megbánod még később, vagy még akkor mikor odakerültök és nem azt nézi hogy neked jó legyen és ne fájjon annyira. Szerintem ráérsz még ezzel.
2008. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem 14 évesen nem kellene még ezzel foglalkoznod, főleg nem ilyen formában.

Ha szereted a fiút, és ő is viszontszeret, valamint megvan bennetek a kellő érettség ahhoz, hogy gumit húzzatok, akkor miért ne? Ha viszont csak kíváncsiságból mennél bele, vagy mert a legjobb barátnőd azzal dicsekszik, hogy ő már nem szűz (ami nem is biztos, hogy így van), érzelmek nélkül, nagyon rossz vége lehet a dolognak. Nem tudom elégszer hangsúlyozni a védekezés fontosságát! Mielőtt belevágsz, tájékozódj erről, nehogy baj legyen belőle...

2008. aug. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon kicsi az esélye, hogy élvezd, illetve annak is, hogy később ne bánd meg. Szerintem ne tedd meg.


14 évesen vesztettem el. Megbántam. Pedig a barátom volt, Ő 18 volt, védekeztünk, és vigyázott rám. Csak egyszerűen éretlen voltam. Ezt mondjuk akkor nem így gondoltam, de később rájöttem.

2008. aug. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!