Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik barátok közti sex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik barátok közti sex?

Figyelt kérdés
pl ha a fiunak van csaja,vagy a csajnak vagy pasija és mégis sexuálisan vonzódik egy másik emberhez és azzal megis teszi.de ha titokba tudják tartani akkor baj ez?
2008. aug. 29. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Az a titok amit EGY ember tud. Mivel a szexhez ketten kellenek, így az már nem titok. Előbb-utóbb minden sánta kutyát megelőzve utól fogják érni a kedves delikvenst.


Persze, ha a saját lelkiismeretével el tud számolni, és tuti módszerei vannak a hazudozásra, akkor nem baj - mert az nem fáj amit nem tudnak. Legalábbis aki ezt megteszi, az valószínűleg így gondolkodik. Közben hozzáteszem: szerintem baj, ha valaki ilyen jellegű kontrollt sem tud gyakorolni. Vagy ha tudja, hogy nem képes monogám kapcsolatban élni, ne kezdjen hosszabb távon...

2008. aug. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem, hogy a kérdés nem elméleti, hanem konkrétan rólad szól.


Te is tudod a választ, ha egy kicsit elgondolkozol. Valószínűleg azért tetted fel a kérdést, mert valami téged is zavar benne.


Hát persze hogy baj a hazudozás. Nem csak a párodat bántod és alázod meg azzal, amit teszel, hanem téged magad is gúzsba fog kötni a kettős élettel járó sok-sok hazudozás.


Először hazudsz egyet, azután egy második hazugsággal véded az elsőt, aztán egy harmadikkal a másodikat, aztán az egész életed tele lesz hazugságokkal...


Ne akard ezt.


Gyuri

2008. aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat amugy csak elméleti dolog:) és ha mind2 szabad ember? akkor azért ugy már másabb nem?
2008. aug. 29. 10:31
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nincsenek elkötelezve, és vágynak egymásra, akkor semmi kivetnivaló nincs az együttlétben.

Azonban, ha ők jó barátok (és tényleg klasszikus értelmű a barátság), akkor igen kockázatos hadművelet az együttszex, mert utána NEHÉZ a barátságot fenntartani, megtartani. A barátság az testiség nélküli kapcsolat. Ha ezt a határt átlépitek, ki tudja, hogy mi lesz a vége. [Akár házasság is. De akár egy elrontott barátság is lehet.]

2008. aug. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Baráti szex szerinem nincs, mert fiú és lány között sincs legjobb barátság sokáig mert előbb utóbb átfordul többe, tapasztalat :) A legjobb barátommal járak majdnem féléve, mondjuk nem bántam meg csak az elején fura volt :)
2008. aug. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Személyiségfüggő.

Ha két szabad emberről beszélünk, akkor csak tőlük függ, hogy számukra kivitelezhető-e, vagy sem. Nálam működik. Van egy-két barátom, akik érzelmileg barátok (mármint nem érzünk egymás iránt ennél többet), de előfordult köztünk testi kapcsolat is. Nem befolyásolta a a barátságunkat. Ugyanakkor tudom, hogy ez nem mindnkinél működik.

2008. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
"A barátság az egyetlen olyan kapcsolat, amely kölcsönös, szabad választással jön létre. Nem velünk születik, mi teremtjük. Nem fertőzi meg semmilyen testi kapcsolat, vagy érdek. Nem akarunk egymástól semmit - egyszerűen csak jó együtt lenni." (Müller Péter)
2008. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
határozottan állítom hogy igen, van ilyen. aki nem érti meg, az még nem csinálta, aki meg nem csinálta az meg ne szóljon bele olyanba amit nem tud... ennyi
2008. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátok közti szex egy jó dolog. A megcsalás az megint más, teljesen más dolog.
2008. aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

én is ezen gondolkottam,hogy van -e ilyen!!

Mert én is ezt akarom a legjobb haverommal csinálni kivel már 7 éve ismerjük egymást!!!

És arra jutottam,hogy igen is megteszem!!!

Ha már ez a 7 év alatt jártunk is ak mért ne feküdnénk le??

HAKRÁ SOK SZERENCSÉT!!!!

2008. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!