Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lelki baratok? Veszelyeztetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelki baratok? Veszelyeztetnek egy kapcsolatot? Letezik lany fiu oszinte baratsag igy?

Figyelt kérdés

2 honapja vagyok a baratommal.(o 26, en 22). Allitolag jol vagyunk, de neha ir egy lanynak iwiwen. A lany 400 km-re lakik tolunk. O azt mondja hogy olyan neki mint egy lany teso, egy lelki barat. De mielott velem osszejott irogattak egymasnak es ugy tunt vonzodik hozza.

O azt mondja engem akar, de ahanyszor picit vmiert osszekapunk mar latom h ir vmit neki.

(Nekem is volt ilyen "lelki baratom" msn-en, akinek kimondtam magam, es ha nem lett volna a tavolsag biztos vele szerettem volna lenni.)


Igy ugy erzem h lelekben nem engem akar. S mig igy erzek, en nem tudok minden beleadni a kapcsolatunkba.

S probaltam mondani neki, egy ideig nem irt a lanyank, de most megint, igaz, hogy teljesen artatlan szoveget, h tetszik egyik zeneszam.

De ugy veszem eszre, h lehet o sem tudja h neki a lany mennyire fontos. Nem tudom mi tevo legyek, mert ritka, h ennyire jol egyezek egy sraccal, de ez nagyon zavaro. :(


2010. júl. 29. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Öhm. Mondjuk ehhez nem szólok hozzá, majd megteszi más. De 2 hónap alatt már több kisebb veszekedés volt? Mert az nem jelent jót.
2010. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem veszekedes. Az elso is ebbol eredt h elmondtam neki, h kicsit sokat ir ennek a lanynak, es en nem tudom ki a lany, uh elmagyarazhatna. Ez volt a "veszekedes"

es o igy magyarazta el...h lelki baratja, s nagyon hasonloak termeszetbe. S neki pont azert kellek mert mas vagyok

De en tudom ha ez az "ellentetek-vonzak egymast " dolog jobb mint az amikor valakivel lelekben talalsz.

2010. júl. 29. 15:03
 3/11 A kérdező kommentje:
*en nem tudom ha
2010. júl. 29. 15:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, sokan nem hisznek a fiú-lány barátságban, de én ezt megcáfolnám, vagy csak tényleg kivétel vagyok. Nekem is van egy nagyon-nagyon jó barátom (mellesleg kollégám, tehát napi 8-10 órát vagyunk összezárva), és ha valamelyőnknek valami baja van, mindig egymást hívjuk, ami okozott már nálunk is problémát, mármint a kapcsolatunkban. Nekem új párom van azóta, akivel a legelső percben közöltem, hogy mi a helyzet.

Volt olyan, hogy este 10-kor ültem kocsiba, és mentem el hozzá, mert egyszerűen rá volt szükségem, nem csináltunk semmi mást, csak beszélgettünk, sírtam, ő vígasztalt, és sokkal nyugodtabban mentem haza. De ez kölcsönös.

Szóval akármilyen nehéz, próbáld meg úgy felfogni a dolgot, hogy az a lány egy BARÁT (vagy tesó-ahogy a párod mondja), és ha van rá mód, próbáljatok meg egy közös találkozót összehozni hármasban, abból sokminden kiderül...

Remélem tudtam picit segíteni!

Kitartást, és sok sikert! Ha szereted, küzdj érte! Rá fog jönni, hogy mennyire fontos a számodra (Te pedig az ő számára!)

2010. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ilyesmi "lelki barátom" nekem is van. Mindig is egymástól távol laktunk, más-más városokban (egyetem előtt és után is). Ráadásul elég jól néz ki, egy időben össze is akartam vele jönni (mint később megtudtam, ő is velem), de még időben rájöttem, hogy nem egymásnak valók vagyunk. Közben mindkettőnknek volt kapcsolata mással, mialatt a "lelki barátságot" hanyagoltuk (előtte naponta msneztünk, utána hetente-havonta 1x-1x), de azért néha beszéltünk vagy beszámoltunk a kapcsolatunkról.

Ha nálatok a srác túlzottan vonzódik a baráthoz, az azt is jelentheti, hogy nem kap meg tőled mindent, amit igényel. Pl. szellemileg, intellektuálisan egy szinten vagytok? Tudtok beszélgetni hétköznapi dolgokról? Közös érdeklődés? Hobbi? Szerintem nem érzelmeket keres "kívül", inkább szellemi partnert.

2010. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az tényleg jó, ha találkoztok hármasban!


Az ellentétek ugyan vonzzák egymást, de szerintem a hasonlóságok stabilizálják a kapcsolatot. Ezt tudd előre.

2010. júl. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Na ettol felek. h lehet nem veszi eszre de a lanytol kapja meg amire igazan szuksege van. en probalok a legjobb baratno lenni, de mas picit a stilusunk. A lannyal pedig nagyon talalnak zene stb.


S o mondja h pont az tetszik neki ami en vagyok, de akkor miert ahanyszor lelekben kell boldog legyen hozza fordul..

nekem ezt nehez felfogni, mert ha valakivel komolyan gondolod(o allitolag igen) akkor test es lelekben egy emberhez akarsz vonzodni.

en igy gondolom, csak nem tudom neki elmagyarazni, max annyit mondana h paranoias vagyok.

lehet nem is ertene meg h mit akarok az egesszel mondani s elkonyvelne feltekenysegnek.

Holott egyaltalan nem az a celom.

2010. júl. 29. 15:24
 8/11 A kérdező kommentje:
itt en lennek az ellentet :( v csak a mas , ok meg kompatibilisek, ezert erzek veszelyt a kapcsolatomra nezve
2010. júl. 29. 15:26
 9/11 anonim ***** válasza:
A barátod szeretheti jobban az iwiw-es lányt, ennek a távolság nem akadálya...Fizikailag veled van lelkileg meg vele. Én elgondolkodnék, hogy neked mennyire fontos ez a fiú két hónap után...Ha csak a morzsákat szeretnéd csipegetni, akkor maradj vele. Ha viszont az egész fiút akarod, mind testileg, mind lelkileg, akkor nem ártana vele egy komolyabb beszélgetés, amin úgyis meggyőz az igazáról, hogy téged jobban szeret, hiszen úgyis ezt akarod hallani...Szerintem hagyd ott és csak akkor engedd vissza, ha már nagyon kapálózik utánad!
2010. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a "lelki társ" közvetlenül veszélyezteti a kapcsolatodat. Az is lehet, hogy a "lelki társ"-ról pontosan tudja, hogy nem lenne jó barátnő. Egyszerűen a barátodnak arra van igénye, hogy valakivel "egy húron pendüljön". Valamilyen szinten mindegy is lehet, hogy ki az, csak valaki legyen. Jó lenne, ha a srác is felismerné, mire van szüksége. Az is igaz, hogy 2 hónap tulajdonképpen semmi, ennyi idő alatt még nem nagyon jön rá az ember, ki is igazából a társa.
2010. júl. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!