Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lelki baratok? Veszelyeztetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelki baratok? Veszelyeztetnek egy kapcsolatot? Letezik lany fiu oszinte baratsag igy?

Figyelt kérdés

2 honapja vagyok a baratommal.(o 26, en 22). Allitolag jol vagyunk, de neha ir egy lanynak iwiwen. A lany 400 km-re lakik tolunk. O azt mondja hogy olyan neki mint egy lany teso, egy lelki barat. De mielott velem osszejott irogattak egymasnak es ugy tunt vonzodik hozza.

O azt mondja engem akar, de ahanyszor picit vmiert osszekapunk mar latom h ir vmit neki.

(Nekem is volt ilyen "lelki baratom" msn-en, akinek kimondtam magam, es ha nem lett volna a tavolsag biztos vele szerettem volna lenni.)


Igy ugy erzem h lelekben nem engem akar. S mig igy erzek, en nem tudok minden beleadni a kapcsolatunkba.

S probaltam mondani neki, egy ideig nem irt a lanyank, de most megint, igaz, hogy teljesen artatlan szoveget, h tetszik egyik zeneszam.

De ugy veszem eszre, h lehet o sem tudja h neki a lany mennyire fontos. Nem tudom mi tevo legyek, mert ritka, h ennyire jol egyezek egy sraccal, de ez nagyon zavaro. :(


2010. júl. 29. 14:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is így voltam a legjobb barátommal, aki fiú volt. Mindent megbeszéltem vele, senkisem tudott tőle elválasztani. Köztünk is 400 km volt, nagyon fontos volt nekem, és én is neki. Egy idő után vonzódtun kis egymáshoz,de nyugi, a barátod nem fog tudni beleszeretni, a távolság miatt. És az hogy őt szereti mint barátját, az nem azt jelenti hogy beléd már nem szerelmes. Tudom hogy ilyenkor féltékeny az ember, de nincs okod:) Tapasztalat.

L.

2010. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!