Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság az exszel. Létezik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság az exszel. Létezik, hogy csak tisztán barátok a párom és az exsze?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, létezik, persze nem biztos h itt is ez a helyzet. Attól függ h van-e még szexuális vonzódás
2011. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szamóca. ***** válasza:
49%

persze.

én épp tegnap hoztam össze egy csajt az exemnek:D poén volt, szegény elég suta... aztán ma nekem újságolta el hogy milyet dugtak. nem kizárt, de valóban ritka:)

2011. máj. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem a volt barátnőm a legjobb barátom:)és voszont. ez csak ugy mehet ha a szerelem kihült mind2 oldalon. ha csak azegyik is érez valamit a másik iránt akkor már nem fog működni. mi pont azért szakitottunk mert már nem volt tűz és 20évesen ugy gondoltuk h ez nem elég. viszont mint embert nagyon kedveljük egymást igy a barátság elég szorosan megmaradt de semmi több. ezt mondjuk az ő pasija nehezen viseli de amig a csajt ez nem zavarja én szarom le ugyse birom azt a srácot:D
2011. máj. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha a kapcsolat őszinte volt, akkor a barátság nem lesz az

Ha meg a barátság őszinte, akkor a kapcsolat nem volt az

Ez sima pszichológia.

2011. máj. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Sztem van ilyen, nekem volt egy baratom aki az elso nagy szerelem volt,es a mai napig nagyon jo baratok vagyunk, semmi problema. megbeszeljuk a tapasztalatokat, de erzelem mar regota nincsen egyikunk reszerol sem. Tudok mindent a kapcsolatairol, o is az enyeimrol. Sztem letezik ilyen.
2011. máj. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. máj. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mennyire normális dolog az ha az exem a barátom marad...előfordulhat de szerintem nem egészséges!Sőt én kifejezetten ellenzem!

Mióta szakítottak?Ti mióta vagytok együtt?Az exnek van e valakije?

2011. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ők már több évvel ezelőtt szakítottak (azt hiszem, 3 éve), és mi a barátommal másfél éve vagyunk együtt. Az exének nincs senkije, ezért (is) bosszantó kicsit a dolog...
2011. máj. 24. 16:38
 9/10 anonim ***** válasza:

16:33 vok!

Az szép!Nem tudom ki hogy van vele,de én úgy gondolom hogy ha már szétmentünk,(mert nyilván nem értettük meg egymást) akkor felesleges egymás "barátai" lenni!Zavaró tényező az új kapcsolatodra és az övére is!Nincs gyerek így nincs közös téma se tovább!Az meg hogy egymás sebeit nyalogassuk...nos...nem hiszem hogy ez "hatásos"!

Én barátnőmet hajtottam el a búsba mert az volttal nagyon sokat találkozott...minket meg annyira nem tisztelt hogy ne hordja a lakásunkba a témát...szóval rászóltam hogy ez nem oké,nem változott semmi és úgy döntöttem én kilépek a "háromszögből"!Amúgy is el tudom képzelni párom mit érezhetett mikor mesélt ezt vagy azt a "voltról"!Persze nem szólt mert tudta én szeretem barátnőmet,de a végén mégis ő lett a hibás!:)Egyébként mi 4 évet voltunk együtt és már 3 éve szakítottunk és még mindig ez volt a téma 3 hónappal ezelőttig!Persze ezt azokra a kapcsolatokra értem ami évekig tartott!Pár hónapos kapcsolat után én sem viselkedek "elutasítóan" de több évesnél az érzelmek valósak és mélyek és ezt utána kár lenne bolygatni bármilyen formában is!

Ja és hogy az exe meg a párod közt mi van...hát csak annyit hogy miután mi szakítottunk,következő évben(MÁR A BARÁTNŐJE MELLETT)nosztalgiáztunk egy jó pár hónapig....de hangsúlyozom NEM FELTÉTLENÜL érvényes ez a párodékra is!

2011. máj. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az h szerettem feltételezi h olyan ember akit elismerek tisztelek. az h a szerelem elmult és nyugodtan megbeszéltük h ez igy már kevés mért kéne azt jelentenie h utáljuk egmyást és soha többé szoba se akarunk vele álni. inkább jelenti azt h mint embert tisztelem és kedvelem de mint szerelemem már nem létezik. szoval egy olyan személy akit amugy nagyon birok.akkor miért ne lehetnénk joban..
2011. máj. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!