Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett irányíthatatlan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett irányíthatatlan, tiszteletlen a barátnőm?

Figyelt kérdés

Egy ideig minden normálisan működött, úgy jött össze velem, hogy "megváltozik" és újra tudja velem kezdeni a dolgokat amiket elrontott. Mindig hivatkozott valakire, anyjára, apjára, én anyámra, hogy miért szar.


Mondom jó, költözzünk össze.

Egy ideig jó volt, festett, segített szerelni, kért pénzt a rokonaitól, aztán egy ideje azt veszem észre, hogy semmit se csinál, csak lelakja a helyet.

Már néha a wc-t is én húzom le utána. Rendet rakni nem képes, egyszerűen nincs bent a fejében semmiféle rendrakási, vagy rend tartási modell, pedig ígérgette, hogy majd a saját helyén minden jó lesz.


Aztán persze most az van, h ha én rakok rendet, nekem mocsok szar érzés, hogy más után pakolok, mint egy kis rabszolga, valahol megalázó is, ha meg én kérem meg őt, hogy na rakjon már rendet, ha így szétpakolt, akkor visszaszól, vagy elengedi a füle mellett.


Szóval jól beleszaladtam.


2015. ápr. 28. 20:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Miért kéne, hogy irányítsd?

Nem távirányítós autó.

Ha meg egy bunkó, hanyag, lusta disznó, akkor rosszul tetted fel a kérdést, viszont akkor meg ki kéne lépni a kapcsolatból, nem itt sajnálkozni.

2015. ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ja, akkor te használod ki őt. Szégyelld magad! Pakolj, és takarodj munkás szállóra, ott a helyed. LOL... még te akarod irányítani, meg tiszteljen téged? Te ingyenélő csöves g€ci...
2015. ápr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem tart el, a háznak a rezsijét amiben lakunk a családja fizeti, de a felújításba rengeteg pénzt öltem.

Az meg szánalom, hogy manapság az "papucs" aki őszínte a barátnőjével, próbál vele szoros kapcsolatot kiépíteni, és nem vezeti félre. Mert ha félre vezetném, minden héten más csajjal k..rhatnék, de ugyanezt ő is megtenné szerintem fiúkkal, ezért inkább nem teszem meg, mert az már tényleg mocsok fertő lenne a végén még valami betegséget is elkapnék tőle. Szóval ha nekem nem lehet jó, neki se legyen.


Egyedül csak az zavar, hogy belevágtunk a felújításba, gondoltam olyanok leszünk mint egy átlagos fiatal házaspár, helyett meg csak az alkalmat keresi a már, komolyan mondom már 2 hónapja nem kelt fel dél előtt! És miután felkel, általában átmegy az anyjához (lent laknak pár utcára) és tényleg ott van (mert ha átmegyek utána mindig ott van) és ott gépezik....

hogy mi a franc van???

Mindig kitalál valami hülye indokot, hogy jajj ő átmegy a sajtreszelőért, vagy mosószerért, vagy megkérdezi valamiről, vagy megnézi jött-e levele, és szabályosan este hatra jön vissza. Itt meg halomban áll a mocsok. én meg általában vagy szerelgetek valamit, vagy várom, vagy épp az életemet próbálom szervezni, de mire kitalálom mi legyen, hova menjünk, neki az nem tetszik, vagy ha tetszik is, másnap mondjuk 2-ig alszik és akkor persze nem megyünk már sehova.

Szóval tényleg kíváncsi vagyok mikor leszek csöves.


Amúgy meg amíg bejártam a főiskolára, volt olyan, hogy visszaaludt és mire hazaértem már korgott a gyomrom, gondoltam csinált valami kaját legalább egy rohadt tésztát főzött volna, de nem. és még neki állt feljebb.


Csak mondom, ezt az oldalát, nem is az, hogy amíg együtt laktunk nem ismertem, mert ismertem. addig nem ismertem, amíg nem költöttem valamennyit a lakásra...

Aztán jött ez a fél napokat az anyjánál tölti meg délig alszik rendszer.


Most ebből vagy kimozdítom, vagy itt hagyom (szerintem erre vár) egy felújított lakással aztán keres valami másik hülyét, amelyik majd állja a következő köröket. tipikus r...anc

Persze ezek még csak feltételezések, de minden jel erre mutat.

2015. ápr. 28. 20:49
 14/17 A kérdező kommentje:
Magyarországon amúgy sem könnyű az élet, de ezzel a léhűtő disznó tevékenységgel tényleg a nyomorba fogunk fulladni.
2015. ápr. 28. 20:51
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen azért vagy papucs, mert eltűröd hogy így bánjanak veled ráadásul elég felelőtlen dolog így kiszolgáltatni magad valakinek.
2015. ápr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kiraknám a szűrét ilyennek. Leírás alapján ráférne egy is személyiségfejlesztés, mert véletlen sem ő a hibás mindenért hanem az élet. Tudja kivel szórakozzon.
2015. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Hogy raknád ki úgy mégis, ha a kérdező az, aki ott lakik a csajnál és nincs hova mennie?

2015. ápr. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!