Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a pasi elvárja, hogy én...

Ha a pasi elvárja, hogy én udvaroljak neki, akkor r…. Cnak gondol engem?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy pl. elvárja, hogy én utazzak hozzá egy másik városba, de nem hív meg, csak odaveti, hogy "most már azért találkoznék veled"...aztán rögtön képet tölt fel a facebook oldalára meg kommentelgeti, és nem válaszol arra a kérdésemre, hogy ez mit jelent. Meg sem kérdezi, hogy el tudnék-e menni. Meg ilyet kérdez tőlem, hogy miért vagyok ilyen kitartó, hogy még mindig írok neki.

2014. aug. 5. 20:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Olyan pasi nincs aki neked udvarol?
2014. aug. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én a helyedben a pasival megszakítanám a kapcsolatot. Jobbat érdemelsz te tőle, de ha hagyod magad és ugrasz neki, amikor ő úgy gondolja és fütyül neked, akkor az már a te hibád.

Hagyd ott, találsz tőle sokkal jobbat. Egy pasi udvaroljon a csajnak és ne fordítva!!! :)

2014. aug. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A pasi le se sz''ar téged!

A nőknek mindig a rossz kell :)

2014. aug. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Első! Azt hittem, hogy ő azt akar… Az a vicc, hogy még azzal is eldicsekedett, hogy ő jobb szeret udvarolni, mint hogy nyomuljanak rá! És hogy mennyire nem bírja ő a sok r.bancot, akik állítólag nyomulnak rá. Most már úgy látom, hogy csakis őket bírja és hogy engem is annak nézett, pedig én aztán tényleg nem az a típus vagyok.
2014. aug. 5. 20:38
 5/17 anonim ***** válasza:
Kb. szívességet tesz neked azzal, hogy megdug, ha elmész hozzá. Én a helyedben nem találkoznék vele.
2014. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
És ez neked tetszik? Mert ha nem, akkor még annyit se ér, hogy kiírd a kérdést.
2014. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem r...cnak gondol, hanem simán arra vár, hogy kopj le, és nem érti, miért nem veszed magad észre (azért kérdezi, hogyhogy írsz még neki).
2014. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Akkor azért írta, hogy "most már azért találkoznék veled", mert le akart koptatni…értem már, köszi előző!

Amúgy azért kérdezte, hogy miért vagyok ilyen kitartó, mert kb. szerelmi vallomást akart kicsikarni belólem. Velem akarta fényeztetni az egóját.

2014. aug. 6. 01:08
 9/17 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Szerinted akkor szeret téged és lelkes? A bevezetőd alapján nem úgy tűnik sajnos. Ha akarsz valamit, neked kell felajánlkoznod. kérdés, megéri-e így neked.

2014. aug. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
:D Bocs, de miről beszélsz? Nem az volt a kérdésem, hogy megéri-e nekem, hogy felajánlkozzak neki, hanem hogy r.bancnak néz-e engem és azért viselkedik így, vagy miért ilyen velem?
2014. aug. 6. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!