Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a pasi elvárja, hogy én...

Ha a pasi elvárja, hogy én udvaroljak neki, akkor r…. Cnak gondol engem?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy pl. elvárja, hogy én utazzak hozzá egy másik városba, de nem hív meg, csak odaveti, hogy "most már azért találkoznék veled"...aztán rögtön képet tölt fel a facebook oldalára meg kommentelgeti, és nem válaszol arra a kérdésemre, hogy ez mit jelent. Meg sem kérdezi, hogy el tudnék-e menni. Meg ilyet kérdez tőlem, hogy miért vagyok ilyen kitartó, hogy még mindig írok neki.

2014. aug. 5. 20:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

MÉG nem néz r...cnak. Ha felajánlkozol, akkor annak fog. Ha nem ajánlkozol fel, akkor nem fog annak nézni.

Ezt már írtam korábban, de nem tetszett az a válasz se.

További jó álmodozást, én léptem innen.

2014. aug. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Bocs, de azt hittem, ez a korábbi válaszod….


"Nem r...cnak gondol, hanem simán arra vár, hogy kopj le, és nem érti, miért nem veszed magad észre (azért kérdezi, hogyhogy írsz még neki)."


Akkor ezek szerint arra vár, hogy kopjak le, de azért még leteszteli, hogy r.banc vagyok-e azzal, hogy felajánlkozok-e neki? :D Értem.

2014. aug. 6. 16:50
 13/17 A kérdező kommentje:
Amúgy nem "ajánlkoztam fel" neki természetesen, nem is fogok. Ki álmodozik itt? :D
2014. aug. 6. 16:53
 14/17 anonim ***** válasza:

Mi bajod? Folyamatosan engem szekálsz, miközben én nem szekáltalak.


Én úgy értelmezem, hogy egy gyufaszálat nem tesz érted keresztbe, és marhára nem érdekled, csak ezt nem mondja ki (=játszadozik). Felveti, hogy jó lenne találkozni, de nem gondolja komolyan, mert ha komolyan gondolná, akkor már szervezné is a randit. Simán lekophatsz, nem érdekli. De ha te felajánlkozol és el akarsz menni hozzá, akkor r...cnak fog tartani.

Nem tudom, mi ebben ellentmondásos.

2014. aug. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ki írt olyat, hogy felajánlkoztál?

Mindent kitekersz!

Téged se az eszedért szeretnek, már bocsi.

2014. aug. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Jesszus :O
2014. aug. 6. 16:55
 17/17 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem fröcsögnél most már inkább egy másik kérdés alatt?
2014. aug. 6. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!