Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett irányíthatatlan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett irányíthatatlan, tiszteletlen a barátnőm?

Figyelt kérdés

Egy ideig minden normálisan működött, úgy jött össze velem, hogy "megváltozik" és újra tudja velem kezdeni a dolgokat amiket elrontott. Mindig hivatkozott valakire, anyjára, apjára, én anyámra, hogy miért szar.


Mondom jó, költözzünk össze.

Egy ideig jó volt, festett, segített szerelni, kért pénzt a rokonaitól, aztán egy ideje azt veszem észre, hogy semmit se csinál, csak lelakja a helyet.

Már néha a wc-t is én húzom le utána. Rendet rakni nem képes, egyszerűen nincs bent a fejében semmiféle rendrakási, vagy rend tartási modell, pedig ígérgette, hogy majd a saját helyén minden jó lesz.


Aztán persze most az van, h ha én rakok rendet, nekem mocsok szar érzés, hogy más után pakolok, mint egy kis rabszolga, valahol megalázó is, ha meg én kérem meg őt, hogy na rakjon már rendet, ha így szétpakolt, akkor visszaszól, vagy elengedi a füle mellett.


Szóval jól beleszaladtam.


2015. ápr. 28. 20:15
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Már legszívesebben megfojtanám azért, mert így megvezetett, mert tényleg, úgy érzem, hogy eddig csak játszotta az agyát, meg a normális civilizált embert, most meg ugye mivel már behálózott, úgy érzi nem kell betartani ezeket a normákat.
2015. ápr. 28. 20:16
 2/17 anonim ***** válasza:
hát hagyd ott
2015. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Az a baj szerintem, hogy a "büntetés" maradt el, tehát büntetlenül megtehet bármit, eddig max faképnél hagytam néha, akkor változtatott magán, de most már sorra hozza haza pl az eltört telefonját, én javíttatom meg, és nem hogy még egy köszönömöt se tud kinyögni, de amint készvan rácuppan és azon lóg egész nap. iskolába se jár már.

Próbáltam bejuttatni egy egyetemre, minden lehetősége meg volt rá, de nem készül a felvételire sem.

Olyan is volt, hogy mostanában faképnél akartam hagyni és utánam jött és visszarángatott. Meg olyan is, hogy rámzárta az ajtót.

Nem vagyok egy erőszakos ember, ilyen esetben csak "veréssel" lehetne büntetni szerintem. Vagy ott hagyni a fenébe. De így nem lehet.

2015. ápr. 28. 20:18
 4/17 A kérdező kommentje:

Jajj volt már, hogy ott hagyom, első esetben összetört egy csomó drága dolgot válogatás nélkül, aztán nekiállt bőgni.

Második esetben csak egyszerűen "eljátszotta" hogy ő a vonat elé ugrik, és amúgy pont jött is egy vonat, csak észrevette az állomásőr, hogy a síneken van és a vonatot jó előre leállították.


Szóval ilyenek vannak.

2015. ápr. 28. 20:23
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha ilyen papucs vagy mit csodálkozol? Csak magadnak köszönheted.
2015. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Puhány vagy.Ennyi.
2015. ápr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

De most mi az, hogy papucs vagyok?

Ha odaköltözöl egy csajhoz, aztán elkezd elmebetegeskedni, neked meg nincs pénzed, és minden cuccod ott van mit csinálsz?

Elkezdenél kakaskodni, hogy te most aztán elmész.

A csaj röhög rajtad, mégis hova mennél. aztán elkezdi eladogatni a cuccaid a neten :D

2015. ápr. 28. 20:34
 8/17 A kérdező kommentje:
Azért az utcára nem akarok kerülni egy beteg p..csa miatt. Talán majd kimegyek külföldre aztán ha ott lesz munkám lepattintom, de szerintem 1-2 évet ki kell még bírnom mellette, különben a csepeli kiserdőben verhetek max tanyát OSB-ből
2015. ápr. 28. 20:35
 9/17 anonim ***** válasza:

# 7


Ja...Akkor neked csak lakóhely kell.Ez esetben szolgáld,légy komornyik a lakhatásért cserébe.

2015. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Magyarán ő tart el téged? Hát akkor jól megszoptad barátocskám. Én azonnal visszarugdosnám anyucijához hogy ott élősködjön és ne az én nyakamon. Szánalom hogy vannak ilyen pi csák akik lófa szt nem csinálnak és még nekik áll feljebb.
2015. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!