Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hányszor szerelmes egy nő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor szerelmes egy nő az életben?

Figyelt kérdés
Ti hányszor voltatok szerelmesek, mire megállapodtatok? Nem a fellángolásra gondolok, hanem arra a szerelemre, ami képes nagyon mély szeretetté alakulni. Erre lennék kíváncsi. Az igazi, nagy szerelemre gondolok. Mert úgy gondolom, hogy ilyen csak néhány van egy nő életében. Vagy máshogy látjátok?
2010. febr. 22. 11:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

12:02-nek

Igen, értem, hogy nem viszonzatlan volt, hanem most csalódtál. :( Bocsika, csak az egy másik kérdésem volt, bocsi, ugrálok.

2010. febr. 22. 12:17
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig 2. 36 vagyok. És az utolsó sokkal erősebb mint az első volt. persze akkor még nem volt összehasonlítási alapom. Remélem már nem lesz több, hanem ez tart amíg élek.
2010. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%
pontosan:3,12-szer
2010. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én már többször voltam "szerelmes", de most rájöttem, hogy azok inkább szenvedélyes lángolások voltak. jelenleg azt hiszem, igazán szerelmes vagyok, imádom a barátomat, mindenét szeretem a feje tetejétől a lába ujjáig. ha csak belenézek az arcába teljesen megrészegülök... de nem kizárt, hogy tévedek, és van ennél nagyobb szerelem is... majd az idő eldönti.

24 L

2010. febr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kommentezőnek: 12:05-ös vagyok. A tisztelet a kivételnek annak a résznek szól, amelyik nem ribi :) Lehet a férfiaknál is így van, csak az valahogy sosem érdekelt :P Mondjuk nálam hamar kiborul a bili bizonyos szempontból, például az uccsó válaszoló hozzászólását már ribisnek találom, mert ha úgy érzi, hogy még lehet akár jobb is, akkor nem szereti eléggé, akivel van, és ha lesz egy jobb, akkor már ott is hagyja...na ennyit a hűségről. Bocs, ha tévedtem, lehet te aranyos vagy meg minden, de ez a hozzászólás tényleg olyan volt.
2010. febr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
*kérdezőnek
2010. febr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

utolsónak : ha nincs másik emberrel együtt,akkor nem tudhatja hogy van e jobb kapcsolta,mert biztos van jobb, 10000-rel...ez tuti,de neki mivel van egy kapcoslata,ő azt tartja megfelelőnek.

elég primitív voltál utolsó.. biztos 13 vagy.

2010. febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

bocs a helyesírási hibákért,és szóismétlésekért,nemolvastam el mégegyszer-előző.


és hogy a kérdező kérdésére is válaszoljak : én most vagyok előszőr nagyon-nagyon szerelmes,úgy érzem semmi nem törheti meg ezt a kapcsolatot,de majd az idő eldönti :)

2010. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
232913883455-szer
2010. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!