Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hányszor szerelmes egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor szerelmes egy férfi az életben?

Figyelt kérdés
Képesek a férfiak nagy szerelemre? Ez a szerelem mennyire különbözik és miben a nők azon nagy szerelmétől, ami szeretetté alakulhat át? Azt is hallottam, hogy a férfiak jobban tudnak szeretni. Hogy látjátok? Ha tudnak szerelmesek lenni, akkor hányszor?
2010. febr. 22. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolom egy párszor bizti! :D
2010. febr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiak szerelme hevesebb, tűzzel telibb, mint a nőké. Hány "zaklató" férfiről hallasz, és hány nőről? :) Lényegesen kevesebb.
2010. febr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én tavasztól őszig mindig az vagyok
2010. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nahh, ezt aztán szerinted meg lehet mondani számokkal? Ki így, ki úgy. Különbözőek vagyunk.


Van aki jobban tud szeretni, van aki kevésbé.

2010. febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozok a 17:22 valasz adojahoz!! :D
2010. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
ahányszor óriás csöcsöket lát
2010. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szerelmesnek csak párszor mondhatja magát egy ember élete során (apróbb fellángolások nem artoznak bele). De ez független embertől is, számokban pedig egyáltalán nem lehet kifejezni. Azt viszont tudnod kell, hogy az agy 3 évnél tovább folyamatosan nem képes a szerelmet okozó hormonokat termelni, de kis szünet után újra.
2010. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon is lehet az ember szerelmes... Én is az vok már egy jóideje...
2010. febr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A magam nevében remélem nem! 22/F
2010. febr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én konkrétan a férfiakra voltam kíváncsi. Valószínűsítettem, hogy ők máshogy szeretnék biológiájuk folytán, mint a nők. Ezért kérdeztem ezt. Nem mondtam, hogy nem lehetnek. Csak kérdeztem.

Köszi a válaszokat :).

2010. febr. 22. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!