Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? (fiú vagyok)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? (fiú vagyok)

Figyelt kérdés

Nem rég szakitottunk a volt barátnőmmel és pár napra rá olyanokat hallottam hogy hogy ezzel a fiúval van együtt meg szerelmes belé meg minden...

És egy kicsit elkezdtem nyomozni utána, hogy ki is valójában ez a fiú és ahogy elnéztem ezt a fiút és ahogy ismerem a volt barátnőmet lehetettlen az együttlétük!

Nem lehet hogy csak idegesíteni vagy féltékenyé akar tenni?

Mi a véleményetek? Válaszokat előre is nagyon köszönöm!


2008. aug. 28. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
de, nagyon is lehet, hogy csak féltékennyé akar tenni. mennyi idosek vagytok?
2008. aug. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hát ha téged érdekel, máe pedig ezt veszem ki , akkor mért nem kérdezed meg tőle, hogy tényleg van e barátja?tessék férfi lenni, meg felnőttként viselkedni ha már "barátkozol".
2008. aug. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy mindkettő van a dologban,idegesítés is,meg hogy féltékeny legyél.De ha ennyire érdekel még a volt barátnőd,miért nem próbálod visszaszerezni őt a nyomozgatások helyett?Vagy ha az nem lehetséges már esetleg,akkor meg gondolom beszélő viszonyban vagytok,rá is kérdezhetsz arra a pasira.
2008. aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen rákéne kérdezni, de ha rákérdezek akkor visszafog kérdezni hogy miért érdekel ennyire meg ilyenek...

És volt a második alkalom hogy összejöttünk de mindig valamiért vége lett:S

Ha rákérdezek mit mondjak miért kérdeztem?

"csak kiváncsi voltam" :D

2008. aug. 28. 16:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ő: miért kérdezed?

te: mert beszélnek ezt azt és én tőled szerettem volna hallani.

Egyébként meg ha még akarsz tőle vmit, akkor meg ne szégyelld az érzéseidet. és ha ő nem akar?nem dől össze a világ, és neked sem lesz miért szégyenkezni, mert őszinte voltál.

2. hozzászóló

2008. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!