Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam a 2 közül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam a 2 közül? 17/L

Figyelt kérdés

1. a nyáron együtt voltunk 4,5 hónapig... Első szerelmem, részéről is szerelem volt, mégis egy elbiznytalanodás (részéről) után szétmentünk. Nem tudtuk egymást elfelejteni azóta se, közben volt néhányszor úgy, hogy újra együtt leszünk, de nem jött össze. Én túl lettem rajta mondjuk, de egy elég rossz napom volt 1 hete, és neki írtam, jött egy lelkizés... Az lett belőle, hogy újra együtt vagyunk. De nem úgy viselkedik, mint anno, amíg dúlt a szerelem... És én is csak azért jöttem vele össze, mert hiányzik az életemből a törődés, szeretet...


2. tegnap egy buliban megismerkedtem egy fiúval, baratnőimen keresztül. Régebben csak mesékből tudtam, de mindenki úgy beszélt róla, hogy egy nagyon aranyos, rendes, szeretetreméltó fiú. Ahogy megismertem... Imád nevetni, akárcsak én, végig nevettük az egész estét. Most msn-en beszéltünk, és nem vagyok neki közömbös. Miért pont most tudtam vele megismerkedni?!


Nem tudom, hogy most bele merjek-e vágni a dologba a 2. fiúval. Mindenképpen várnék valamennyit, hogy meglássam, hogy viselkedik velem az 1. fiú. De érzem, hogy nem lesz már olyan, mint régen.

Szerintetek? Hasonló tapasztalatok?


2010. febr. 21. 23:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, valoszinuleg az lesz, amit mondtok... :)
2010. febr. 23. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!