Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam a 2 közül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam a 2 közül? 17/L

Figyelt kérdés

1. a nyáron együtt voltunk 4,5 hónapig... Első szerelmem, részéről is szerelem volt, mégis egy elbiznytalanodás (részéről) után szétmentünk. Nem tudtuk egymást elfelejteni azóta se, közben volt néhányszor úgy, hogy újra együtt leszünk, de nem jött össze. Én túl lettem rajta mondjuk, de egy elég rossz napom volt 1 hete, és neki írtam, jött egy lelkizés... Az lett belőle, hogy újra együtt vagyunk. De nem úgy viselkedik, mint anno, amíg dúlt a szerelem... És én is csak azért jöttem vele össze, mert hiányzik az életemből a törődés, szeretet...


2. tegnap egy buliban megismerkedtem egy fiúval, baratnőimen keresztül. Régebben csak mesékből tudtam, de mindenki úgy beszélt róla, hogy egy nagyon aranyos, rendes, szeretetreméltó fiú. Ahogy megismertem... Imád nevetni, akárcsak én, végig nevettük az egész estét. Most msn-en beszéltünk, és nem vagyok neki közömbös. Miért pont most tudtam vele megismerkedni?!


Nem tudom, hogy most bele merjek-e vágni a dologba a 2. fiúval. Mindenképpen várnék valamennyit, hogy meglássam, hogy viselkedik velem az 1. fiú. De érzem, hogy nem lesz már olyan, mint régen.

Szerintetek? Hasonló tapasztalatok?


2010. febr. 21. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem zárd le magadban az elsőt. ami elmúlt az már a múlt. szerintem ismerkedj a másodikkal.
2010. febr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 StephanieXx ***** válasza:
határozottan a második
2010. febr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
küldd el az első srácot a fenébe és jöjj össze a másodikkal, de előtte ismerd meg! Ez nagyon fontos! Mert lehet nyílik más és egyben jobb alkalom amit elcseszel.
2010. febr. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon még keresgélni kell!Lépj az új felé!
2010. febr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az elsővel nem lesz már olyan, mint régen. Egyrészt régen se volt problémamentes a dolog, elbizonytalanodott, szakított, másrészt te se azért vagy vele, mert annyira szereted, hanem mert hiányzott a törődés. Valószínűleg ő is azért van veled, mert nem talált másik csajt. Amint talál, le fog lépni.

A 2. pasi ígéretesebbenek tűnik, ott tiszta lappal lehet kezdeni.

2010. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
fiatal vagy, 2.!! élned kell még, a törődést nem csak 1.től kaphatod meg
2010. febr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ritka hogy egy csaj bukik a kedves törődő srácokra pedig az lenne az ésszerű, ha a másodikat választod akkor sokkal könnyebb lesz neked is az olyanokból mint az 1. lesznek a részeg f*szfej férjek is...nem ritkán
2010. febr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hallod első szerelem lépj tovább. éld az életed
2010. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a harmadik :D
2010. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ameiknek nagyobb a f*sza
2010. febr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!