Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam a 2 srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam a 2 srác közül?

Figyelt kérdés
1 hete szakítottam a barátommal. felkeresett a volt barátom és újra összeakar velem jönni, de sokat csalódtam benne, de azt mondja azota sokat változott, de ismeri a volt barátomat is, és így érdekes lenne vele uj kapcsot kezdeni, a másik hogy van egy másik srác, nagyon tetszik, de messze lakik,és csak néha van arra amerre én is lakom,nemsokára talizunk. de félek a régi kapcsolattal ujjatt kezdeni,nem akarok ujra csalódni benne, de a másik pedig nagyon messze lakik,még nem taliztunk de fogunk... mit tegyek , annyira nehéz, a régi abrátomba szerelmes voltam nagyon, a másik akivl beszélgetek nagyon édes, csak messze lakik, ö is érdekel. nem tudom hogy induljak el a váalsztáson :( mert abba is belekell gondolni hogy mivan ha egyre kevesebbett talizom a messzebbi sráccal ha jön a suli.köszi elöre is
2010. aug. 2. 00:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Höhö...hogy indulj el a választáson? :D

Válaszd a harmadikat, aki jó nyelvtanból.

2010. aug. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egy új pasit tudok javasolni, bár semmikép ne siettesd a dolgokat.Sodródj az árral és oda fent eldöntik mi legyen a sorsod.
2010. aug. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

de jó,hogy a kislányoknak ez a legnagyobb problémája.MELYIKET VÁLASSZAM? XD

ezen röhögtem egy jót.amúgy egyébként én a helyedben a helyesírási szótárt választanám elősször ;)

2010. aug. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
most komolyan kérdezem. nincs 3. :'(
2010. aug. 2. 00:12
 5/11 A kérdező kommentje:

nem z a legnagyobb problémám, van nagyobb is, de ha normálisa kérdezek valamit, nem tudom miért nem tud a 3. válaszoló normálisan a kérdésemre választ adni :( csak nagyon nehéz,nincs 3. fiú. én is arra gondoltam hogy sodrodjak a széllel, de most találkozzak mindkettövel?:(

amelyik messzebb lakik azt mondja hogy amugy is taliznánk

2010. aug. 2. 00:15
 6/11 anonim ***** válasza:

és az neked miért jó, ha mi itt megmondjuk, hogy mit csinálj?

Ha ennyire nem tudsz érzelmileg se dönteni, akkor egyiket se válasszad. Minek választani? Tetszik valamelyik? Jól/boldognak érzed magad valamelyik sráccal? Akkor kezdj azzal...

Mellesleg gáz, hogy 1 hete szakítottál, és máris új pasi kell.

Szerintem édesmindegy, melyiket választod, egyik sem lesz tartalmas és érzelmi kapcsolat. Válaszd azt, amelyik közelebb van hozzád, és kielégíti a kapcsolatfüggőséged...

2010. aug. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
engem válassz én vagyok az igazi (:
2010. aug. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az valamennyi segítség ha itt mond valaki valamit, mert nehezen döntök ilyen helyzetekben. 1 hete igen, de mert már nem szerettem öt, és másra vágytam, kiszerettem belölle, ez van, nem tehetek rola, ha folyton a nyakamon volt, a nap minden napjában, lehet iylen korban te is kiszeretnél a másikból, de ez emebr függö,ezért nem kell elitélni a másikat. azért köszi a segítséget = ( =
2010. aug. 2. 00:22
 9/11 anonim ***** válasza:

00:18 vagyok.


Nem számít, hogy miért lett vége az előzőnek, az a fontos, hogy tudod, miért. Ebből már ki tudsz indulni. Tedd fel magadnak a következő kérdéseket.


Azt kellene eldöntened, hogy mit szeretnél. Érzelmi biztonságot? Vagy csak jól érezni magad egy fiúval? Te is tudod, hogy az exed nem feltétlen jó választás, és azt is, hogy miért nem.

Akkor mégis miért opció ő is? A múltra gondolsz, amikor szeretted? Vagy szükséged van valamire, amit szerinted őáltala, de NEM TŐLE, kapsz meg saját magadtól?

Ez olyan, mint a tudat, hogy szép vagy, miután megnézted magad a tükörben és megbizonyosdtál, hogy minden rendben áll. Ez a tudat energiát ad neked, jobban érzed magad.


Jelen esetben nálad az exed lenne a tükör. Ezt írtam kapcsolatfüggőségnek...

Ha érzelmekre mennél, akkor inkább kivárnál. Mert egyik érzelem se igazi, amit kényszerítenek, és amit választani kell.

Beszélgess mindkettővel. Járni nem kell velük, randizgatni sem, csak egyszerűen beszélgetni. Majd alakul.

2010. aug. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó válaszolónak. sokat segített, és mostmár van elképzelésem is :) köszönöm
2010. aug. 2. 02:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!