Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 2 srác közül melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 2 srác közül melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy srácot, aki nagyon kedves és figyelmes és jó pasi is, randizgatunk, de még nem jöttünk össze. De van egy másik srác, a volt sulimból ismerem, életemben nem beszéltem vele, de ha egymásra nézünk készen vagyok, igaz nagyon ritkán futunk össze, csak egy közösségi oldalon vagyunk fent ismerősökként. Sokkal jobban beindít a volt suli társam, mint akivel randizom.

Nagyon gáz lenne ha lépnék a volt sulis társam felé, vagy hogyan kezdeményezzek nála? Persze azt is tudom, h a másik sráccal szemben ez elég nagy szemétség...

Segítsetek.... és aki nem tud értelmes választ adni, az inkább ne írjon. Köszi


2011. máj. 25. 11:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Egyiket se. Rohadtul tisztességtelen lenne. Keress egy harmadikat...
2011. máj. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Inkább afelé menj aki jobban vonz. Kell a szikra már az elején is. Csak azért ne randizz valakivel, mert jobb mint a semmi.
2011. máj. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
De jó, h. némelyek még válogathatnak is.
2011. máj. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Mindkettőt. Aztán ha valamelyik beválik, a másikat lekoptatod.

Nem kell játszani az álszentet, úgyis tudjuk, hogy ez természetes a csajoknál.

2011. máj. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
megmondtam aki nem tud értelmeset irni ne irjon :@ nhéz felfogni?
2011. máj. 25. 11:34
 6/22 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy a volt sulis társadat jobban tudnád szeretni. Sztem ne csinálj semmit azzal akivel randizgatsz, ha nem szereted. Próbáld kideríteni mi van a volt sulis társaddal, esetleg van-e nála esélyed. Ha ez kiderül, akkor ennek fényében már esetleg lehet vmi a randizgatóssal, de a 2-t egyszerre ne, mert összetöröd mindenkinek a szívét és csak sírás lesz a vége.


Hú ez most hülyeség lesz, de...

Véletlenül nem az illyésbe jársz?:D

Csak azért kérdezem, mert nekem is van egy lány volt sulis társam, én már elhúztam a suliból. Nagyon ritkán futunk össze (kb 2szer ha találkoztunk a buszon) és csak egy közösségi oldalon vagyunk fent ismerősként. De állatira aranyos csajszi. Én nem mertem hozzá közeledni, mert azt hittem nem tetszem neki. Sőt igazából azt hittem senkinek sem tetszem. De most hogy elolvastam ezt a kérdést, muszáj volt megkérdeznem, mert mivan ha mégis az a 0,00...1 valószínűségű dolog van.

2011. máj. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ja ezt úgy értettem, hogyha a volt sulis társadnak nem kellenél, akkor a randizgatóssal barátkozhatsz, de úgy ne barátkozz a randizgatóssal, hogy közben egyértelműen tudod, hogy mást jobban tudnál szeretni. Sztem ez így tisztességes. Meg igazából semmi nem köt még a randizgatóshoz mert nem jöttetek össze, szal ismerkedhetsz mással is. Csak ha összejönnél a volt sulis társaddal, akkor sztem közölnöd kéne a randizgatóssal, mert lehet hogy már épp oda van érted és azt tervezgeti, hogy kérje meg a kezed
2011. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Hát kedves utolsó, nagyon köszönöm a válaszodat, köszönöm h ilyen értelmes választ tudtál adni :)

Hát de el kell h szomorítsalak... nem nem abba a suliba jártam... :( de aranyos volt, ahogyan megkérdezted :)

2011. máj. 25. 12:09
 9/22 anonim ***** válasza:

:)


Hát legalább én is megtudtam, hogy nem te vagy. Am ez az egyik legidegesítőbb helyzet. Ez a "mi lenne ha". Szal ami most volt, hogy nem tudtam, hogy te vagy-e ő vagy te más vagy. És pl te sem tudod, hogy lehetne vmi a volt sulis társaddal vagy nem. És az idő nem igazán segít ezen a problémán. Legalábbis nekem nem segít, csak akkor, ha rendesen kiderítem.


Egyszer pl volt egy lány, akivel szinte csak msnen meg telefonon beszélgettem és 1szer találkoztunk. Nagyon belezúgtam és el is modntam neki. Nem jártunk még, nem is találkoztunk, csak terveztük. Aztán egyszer összevesztünk valamin és én nem kerestem többet és ő se engem. Ez eltartott vagy fél évig. Én kb ugyanúgy szerettem ezalatt meg ugyanúgy elvettem volna feleségül még mindig (mert voltam olyan hülye), de nem tettem semmit és vártam, hogy legyen valami, esetleg elmúlik. Fél év után már nem bírtam tovább és írtam neki. Kiderült, hogy azért nem írt azóta nekem, mert szégyeltte magát. Meg elmondtam neki ezt a dolgot is hogy szeretem vagy mi, és erre ő elmondta, hogy ő engem nem úgy. Szal nem lett semmi. Rossz érzés volt, de legalább elmúlt. És ha akkor sem írok rá, sztem még most is ugyanúgy éreznék. Szal az volt a probléma, hogy elmondtam neki, hogy szeretem és ő meg nem válaszolt vissza, hogy nem vagy ilyesmi. Ezután meg ragaszkodó üzemmódba kapcsoltam és nem voltam hajlandó elfelejteni, csak én is bevágtam a durcit, ahogy ő. Ha akkor megmondta volna, hogy nem szeret vagy vmi, akkor nem epekedek fél évig utánna.


De most meg eszembe juttattad ezt a csajszit a volt sulimból. Amikor utoljára egymásra néztünk készen voltam:D

Bár nem hiszem, hogy télleg tetszenék neki, meg biztos azóta elkezdett fiúzni meg már el is felejtett. Na ez pl nem az a kategória, amit ki kell derítenem. Vagy nemtom.


Ööö nem értem miért írtam ennyit. Aszem csak ki akartam önteni magamból vmit. Lehet úgy hangzik mintha osztanám az észt, csak mert elvégeztem egy középsulit. Csak gondoltam leírom. Nekem is könnyebb lett és neked is lehet hasznos. Igazából az értelmi szintem egy 11 évesének felel meg és ezen az egyetem nem változtat.:D

2011. máj. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Juj és még valami.


Á ezt a dolgot télleg szégyellem, de el kell mondjam, mert ebből tanulhatsz talán a legtöbbet.


Szal tény, hogy elég ronda pasinak számítok, úgy a 10-es skála alján vhol. Nemtom lehet-e negatívba menni, aszem 0 a legkisebb.

Viszont egyszer volt egy bnőm. Ő elkezdett hozzám közeledni én meg hagytam meg jól esett, hogy van valaki akinek kellek és szeret. Viszont volt egy másik lány, akiért sokkal jobban oda voltam és sokkal jobban szerettem volna. A bnőm meg kb mindenben kevesebb volt nála. Eleinte azt hittem szeretem a bnőmet, de aztán kezdtem rájönni, hogy nem. Igaz a másik lánynak is volt fiúja, ezért soha nem próbáltam meg közeledni felé meg sztem a fiúja nélkül se mertem volna. Csak egyértelmű volt, hogy nekem egy olyasmi lány kéne, mint ő (állati művelt, intelligens, művész csajszi, jó a nyelvekből, szal ezek a tipikus lányos dolgok). Az én bnőm meg hát tom hogy a bnőm volt, de a másikhoz képest eléggé butácska. Aztán szakítottunk. A szakítás sem volt elegáns, kb ő húzta ki belőlem hogy vmi baj van, de legalább vége lett. Szal itt az volt a baj, hogy végig tudtam, hogy van olyan lány, akit nála jobban tudnék szeretnii és éreztem már hogy ez így nem jó és ebből baj lesz.

2011. máj. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!