Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 2 srác közül melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 2 srác közül melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy srácot, aki nagyon kedves és figyelmes és jó pasi is, randizgatunk, de még nem jöttünk össze. De van egy másik srác, a volt sulimból ismerem, életemben nem beszéltem vele, de ha egymásra nézünk készen vagyok, igaz nagyon ritkán futunk össze, csak egy közösségi oldalon vagyunk fent ismerősökként. Sokkal jobban beindít a volt suli társam, mint akivel randizom.

Nagyon gáz lenne ha lépnék a volt sulis társam felé, vagy hogyan kezdeményezzek nála? Persze azt is tudom, h a másik sráccal szemben ez elég nagy szemétség...

Segítsetek.... és aki nem tud értelmes választ adni, az inkább ne írjon. Köszi


2011. máj. 25. 11:25
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Hát szerintem az idő nem segít semmit sem, mert csak benned van, h mi lenne ha... ha tudnám h nem kellek neki, akkor elfogadom persze, mert nem futok olyan szekér után ami nem vesz fel, de amig ezt nem tudom, addig bennem van a kisördög.

Azt tudom, h jelenleg nincs senkije se, ha meg kapcsolatban lenne akkor sem érdekelne. Azt már nehezebb kideriteni, h bejövök-e neki...mert nem vagyok az a kezdeményező tipus... :S

Hát múltkor a városban mi is összefutottunk véletlenül és ahogy rám nézett, azt sem tudtam volna megmondani h fiú vagyok-e vagy lány :)

2011. máj. 25. 12:33
 12/22 anonim ***** válasza:
Lehet rá kéne írnod és megkérdezni hogy mizu vagy vmit, hogy láttad a városban. Én tuti elolvadnék, ha megtudnám, hogy bejövök egy lánynak vagy csak beszélgetést kezdeményez. Jó persze, ne mondd el neki, hadd hogy ő döntse el, csak lehet fél tőled és nem kezdeményez. Ahogy én se tenném:D
2011. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ja de ez csak tipp, nehogy az legyen, hogy én mondtam és azért
2011. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

persze, nem akarom letámadni, csak jó lenne tudni h mi van... én félek kezdeményezni, aztán közben lehet h ő is... igy meg sok minden nem lesz belőle...

csak életemben nem beszéltem vele, és fogalmam sincs mivel szólithatnám le... :)

2011. máj. 25. 12:45
 15/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk valami sulis témával. Vagy érettségivel. Vagy fakt választással. Hogy láttad hogy feletted jár és tudna-e segíteni vagy vmi tippet adni. Mondjuk facebookon vagy e-mailben. Ez nem is az a nagyon kikezdős duma, de lehet belőle barátkozni is.
2011. máj. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
csak már 5éve végeztünk a sulival... :D
2011. máj. 25. 12:50
 17/22 anonim ***** válasza:

Úúú azt hittem gimis vagy. :D

Akkor nem tudom:D Ez érdekes. Találj ki valamit akkor. Bár nemtom milyen nem sulis témát lehet felhozni ami nem tűnik kikezdésnek. De csak van valami

2011. máj. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
hát már nem vagyok mai csirke :) :)
2011. máj. 25. 12:53
 19/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. máj. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
24 :)
2011. máj. 25. 12:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!