Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dobhatnám fel a külsőme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dobhatnám fel a külsőmet, hogy felhívjam a lányok figyelmét?

Figyelt kérdés

Egész életemben visszahúzódó típus voltam, most is az vagyok, így aztán a divatos külsővel se foglalkoztam sokat... most viszont már szeretnék barátnőt, vagy legalábbis felhívni magamra a csajok figyelmét, ezért fel akarom dobni valahogy a külsőmet. Tudnátok segíteni?


Itt egy kép:

[link]

(kicsit gyenge kép sajnos :S)


2010. febr. 21. 20:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

A kondit nem lehet kipróbálni, vagy csinálod vagy nem.

Otthon nem érsz el sokat, max egy hónapig, de utána megállsz a fejlődésben.


Csak akkor kezdj el kondizni ha legalább 3 hónapig fogod csinálni, annyi idő kell minimum hogy legyen olyan változás ami feltűnik, de az még csak az út eleje.

Ha elszánt vagy és nem adod fel 3 hét múlva, csak mert nem látsz eredményt akkor 1 év múlva ilyenkor már rajtad fognak csüngeni a legjobb csajok:D


Járjon eszedben az ősi dakota mondás : Türelem konditerem!

2010. febr. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Türelem konditerem hát ez jó XD

mind1, inkább maradok otthon ezzel a dologgal, majd meglátjuk menni fog-e a 3 hónap...

2010. febr. 22. 14:59
 23/26 anonim ***** válasza:

első vagyok...


[link]


[link]


sportol izmosíts..

kb iesmi haj és rád cuppan egy pár csaj...és vlm divatos ruhákat pl szegecses őv ingek alá polók cipő convers deszka....


www.goker.hu itt találsz jokat és ha deszkázni is elkezdesz akkor...awh...

2010. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Na szerintem ilyen hajad ne legyen mert ez b*zis :D

Én arra szavazok hogy rövid vagy zselés de semmi kép ne ilyen mint az előző linkben :)

2010. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
ilyet nem is akarok...előbb vágnám el a saját torkomat, minthogy ilyen hajam legyen :O
2010. febr. 22. 21:09
 26/26 anonim válasza:

20:18 as vagyok

Nekem az segített hogy úgy ettem hogy egy nap csak húst másnak csak köretett.

És mentálisan tudtam magamba hogy fogyok bár neked itt nem a test súlyon van a hangsúly hanem hogy egy normális haj nekem is kerekebb a fejem és olyan hajat hordok hogy rövid és zselés oldalt kicsit fel van borotválva.

Ruhából se kell a márkás szerintem 1500 Ft már lehet jó polókat venni.

A test meg majd kifor ha fogysz egy kicsit látszani fognak az izmaid mert szerintem van ott izom

2010. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!