Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dobhatnám fel a külsőme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dobhatnám fel a külsőmet, hogy felhívjam a lányok figyelmét?

Figyelt kérdés

Egész életemben visszahúzódó típus voltam, most is az vagyok, így aztán a divatos külsővel se foglalkoztam sokat... most viszont már szeretnék barátnőt, vagy legalábbis felhívni magamra a csajok figyelmét, ezért fel akarom dobni valahogy a külsőmet. Tudnátok segíteni?


Itt egy kép:

[link]

(kicsit gyenge kép sajnos :S)


2010. febr. 21. 20:55
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

21:18

a) azért, mert ezek degenerált barmok, ahogy meg is írtam, de egyetértek, ritka nagy köcsögség volt :S

b) nem szeretek sportolni...kimerít, de nagyon, még a kevés mozgástól is hamar el tudok fáradni... különben is, eredménytelennek tartom, továbbá az iskola mellett a szabadidőmet nem akarom olyan dologgal eltölteni ami tovább fáraszt

c) simán csak pólót hordok, farmerral, meg ilyenkor egy cipzáros kardigánt... sztem jól állhat :)

d) igen, azzal mindig próbálkozok, de eddig csak neten tudtam jól eltársalogni egy csajjal, ha humoros voltam :S

e) egyik kérdésemnél elég vegyes válaszok érkeztek, de sokan mondták, hogy jól áll a hosszú haj...különben is, valami egyedi külsőt adna a hosszú haj, és nem lennék csak simán átlagos

f) köszi az értelmes választ :)

2010. febr. 21. 21:33
 12/26 A kérdező kommentje:

21:28-ak


- ez a kép pont hogy hajmosás után 1 órával készült XD

- amúgy én fésültem le, nem tudom, hogyan kéne, hogy jól álljon :S

- szoktam használni arcszeszt a pattanás ellen már 2 hete, de csak a nyakamról tűntek el :S

- az öltözködést pedig az előzőekben leírtam

2010. febr. 21. 21:38
 13/26 anonim ***** válasza:
51%
Jah és nem szeretik a lányok az olyanokat akik káromkodnak, majd odamegy egy másik gyerek hozzá beszólsz neki elébb fog a csajszi elriadni mint a gyerek
2010. febr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

58%

én csak azzal káromkodok aki megérdemli

a te válaszoddal pl. nem mentem sokra de pl. neked pont nem szólt a "degenerált" szó

különben sem szeretek ilyen erős szavakat használni de 9 idióta válasz kihozta belőlem

2010. febr. 21. 21:46
 15/26 anonim ***** válasza:
Axe - Dark Temptation spray :) (csokis axe) :) sok lánynak bejön :)
2010. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem vagy csúnya! fordits nagy gondot az arcápolásra! menj fodrászhoz vágass valami jó kis hajat magadnak, de ne hanyagold el! és persze öltözz férfiasan :D

igy szerintem k.rva jól fogsz kinézni!

2010. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
sliccet le, fa52t ki, irany a suli. biztos fel fogod hivni magadra a lanyok ( es mindenki mas :D ) figyelmet :D
2010. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
kösz azt kihagyom xD
2010. febr. 21. 22:20
 19/26 anonim ***** válasza:

A sport csak az elején fáraszt. Kb egy hónap után már sokkal jobban fog menni, és még fel is dob, jobban fog pörögni az agyad és az önbizalmad is megnő.


Kondizás a legjobb csajozás szempontjából, de ha nem hozol áldozatot azért hogy sikereid legyenek akkor nem is lesznek. Gondolj arra amikor edzzeni mész hogy mi a fontosabb? Az hogy jópasit csinálj magadból vagy az hogy ne legyél fáradt suli után? A döntés a te kezedben van.


Ha ki akarsz tűnni akkor inkább az izmaiddal tedd, ne a hajaddal, garntáltan több csaj fog rádcuppani ha kockahasad van, mintha a hosszú hajad.

(és ne ess abba hibába hogy egész nap a gép előtt ülsz, a csajok kilóméterekről kiszurják ezt.)


Bajusztól szabadulj meg, hónaljszőrtől dettó.

2010. febr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

előző:

tudom, tudom... régen próbáltam is, de aztán elegem lett az egészből

de amúgy is...én csak normálisabb külsőt akarok, csajozni egyenlőre nincs kit felszedni...a kérdést azért írtam ki, hogy legyen kit :D

a kondit megpróbálom idehaza, az kicsit más :D


a géphelyzet kicsit bonyolultabb de problémám nem lesz belőle, mert nem vagyok kocka


bajusz csak véletlenül maradt meg, lekapom hónaljal együtt

2010. febr. 21. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!